![]() |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
WTF?:shock: zici ca a aterizat din Transformers...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
aceeasi replica spatele si lateralul sunt prea frumoase dar fata lasa mult de dorit
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
la partea fata mai trebuie un pic lucrat. Spatele si lateralele sunt dementiale.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
nu vi se pare ca din fata aduce umpic a camaro?
spatele arata ft bine dar restul masini, nu stiu, nu pare ft reusit. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
interesant conceptul...cu mici retusuri are iesi ceva frumos...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
interesanta forma...mai trebuie putin lucrata fata...in rest...sunt curios de motor:D
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Fatza e urata nu-mi place in rest e bestiala.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
nu prea imi place cum arata..este doar parerea mea...are ceva ce nu e frumos la ea....dar eu nu am bani nici pt asa ceva:P
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Fata,cum au zis multi...e cam uratica,in rest spatele e frumos.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
da,, fata ,, dezamageste,, fata de spate :X
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
2 Attachment(s)
Ceva poze in plus .
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
urmatoarea masina a lui Batman...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
din orice unghi ai privi e superba creatia, dar motorizarea????
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
mai trebuie lucrat botul un pic
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
La faruri aduce mult a mustang,parerea mea,iar evacuarile ca la civic.Mai tre lucrat la ea,dak nu sa ramana concept :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning