![]() |
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
cel mai frumos BMW!
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Cel mai frumos BMW care l am vazut pana acum :oops:
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
frumoasa masina,capteaza atentia mai mult ca jantele ;)) app...interesanta culoarea de pe bmw :)
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
numa mie nu`mi plac pleoapele?
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
interesanta culoare si nu i sta rau de loc cu ea:)
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Imi miroase a photoshop ...
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Abia tarziu am observat si jantele...:) Masina mi-a acaparat toata privirea;)
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
nu ma satur la cat o privesc :| norocos tipu de o are,, opera de arta :shock:
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Chiar adevarat,abea in final observi jentile (care nu sunt deloc rele,vin f bn pe ea,se potrivesc si sunt alese cu gust) pt ca masina arata criminal chiar si stoc dar culoarea e strigatoare la cer (sper sa nu fie photoshop)
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
treaba e facuta ca sa arate bestial per total:)
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Quote:
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
la masina asta ii mai trebuie si jante? :-? nu zboara?
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
la asa masina cine se mai uita prima oara la jante .. care nici stand pe loc nu se observa prea bine
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
Quote:
|
Re: BMW M5 - Fotomodel pentru Forgiato Maglia
f.frumoasa bestia!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning