![]() |
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
E destul de simplu de facut asa ceva...pacat ca sta cu capul afara :)) O sa ii intre muste in ochi in timp ce urmareste raufacatori :))
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
frate asta mai bine se uita la fast & furious nu la batman. iesea ceva frumos nu un cart placat cu mult metal
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
ce-i asta frate :))
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
frumos...buna ideea:D
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
[batmobil cu pornire de drujba:-P, pierdere de timp
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
Asta e cea mai mare porcarie care am vazuto vreodata, deci serios, americanii astia sunt dusi rau de tot, om la 40-50 de ani isi construieste un batmobile. Cred ca o sami fac o cabina telefonica, ca poate ma transform in Superman. GROW UP DUDE !!!!!
|
Re: Construieste-ti propriul Batmobile
ce mansalier hot are :))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning