![]() |
Re: BMW E36 325i
uuuuuupppppp
|
Re: BMW E36 325i
tot valabil !!!!
|
Re: BMW E36 325i
sus cu pisica
|
Re: BMW E36 325i
|
Re: BMW E36 325i
uuuupppppp
|
Re: BMW E36 325i
ultimu pret 800 eur !!
|
Re: BMW E36 325i
Un 600eur ti-as oferi si eu....chiar nici o optiune nu are.....doar volanu'
|
Re: BMW E36 325i
iti dau eu 700e daka mi-o aduci la bucuresti. 0761 882 107
|
Re: BMW E36 325i
Quote:
eu mor pe voi astia amatori de chilipir, serios acuma ce vrei sa faci pe ea triplu frate ? am zis 800 ultimu pret, asta in cazu in care pe un motor de exemplu de 1.9 8v fara anexe la dezmembrari se cere 600 pe el ... |
Re: BMW E36 325i
hai sa iti zic cva.. scurt si la obict
din masina ta se poate vinde doar capota aripi.. un geam. si motorul si cutia. si diferentialul ma costa 800e + drum inca minim 300e. adika 1100e cu 1100e am cumparat un COUPe din 97 FULL piele. clima digitala. motor de 2.5 roti de M. pe forumul bmw club de acolo am cumparat-o deci masina ta in principiu pentru mine. as da maxim 700e cu ea adusa aici la noi. 0761 882 107 sunama daka te gandesti in vreun fel si sarbatori fericite si tie |
Re: BMW E36 325i
iti dau 300 euro pe motor!!CE zici?
|
Re: BMW E36 325i
Quote:
jmecher esti tu serios, daca vrei vino cu 700 si iei tot ce scrisasi tu acolo ;) hai sa iti dau un exemplu -pompa de benzina-100 caseta de directie 100 pompa abs-100 volan 100 interior 100 pompa de servo 50 faruri si semnalizari 50 grup 100 cardan 50 planetare discuri brate etc etc etc... fai socoteala si vezi cat vine... pana aici si sa nu punem motor anexe, deci daca vrei iti mai dau eu 600 si vii cu coupeu ala de 1100 si facem schimb, 0769 67 17 23 |
Re: BMW E36 325i
Ideea in sine sa zic ca sunt de acord cu tine, dar unele preturi le c-am exagerezi, gen volanu' 100euro......sunt pe bazar intre 200-250 LEI.
Bafta la vanzare;) |
Re: BMW E36 325i
bine fie ca tine dar oricum se strang mai multi bani daca o dezmembrez, asta am vrut sa zic...
nu vand pizza sa o livrez la domiciliu,vand o masina scrie clar un ultim pret care cred ca este destul de decent pe care nu-l mai negociez pentru nimic, mai bine o tin acasa sa ma distrez cu ea in weekend oricum taxe nu platesc la ea... VA ROG !! nu mai puneti intrebari daca o dau sub 800 eur |
Re: BMW E36 325i
sus cu ea
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning