Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13773-inscriere-cluburi-4tuning-day.html)

DJ-23-SLK 05-03-06 18:16

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Pt inscriere trebuie sa sun la nr afisat sau ma pot inscrie online ????

Hondarul 06-03-06 08:13

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
daca vei participa ca membru al unui club, trebuie sa stabiliti voi care sunt acele 2-3-4 masini care va vor reprezenta clubul si sa fie anuntate de purtatorul de cuvant. Daca participi ca persoana fizica, si vei avea masina expusa de capul ei, poti completa formularul de inscriere de pe forum.

mai exact, aici https://www.4tuning.ro/4TuningDAY/inscriere.asp

SV-05-YBG 06-03-06 11:37

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Buna

Crazy Drivers va fi prezent cu 4 masini.

peter 06-03-06 17:51

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
care este taxa pentru spatiu de club...

ZoliaT 06-03-06 18:25

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
0 = zero

;)

peter 06-03-06 19:00

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
wow..frate...sunteti de toata lauda...e cam naspa ptr voi..bagati bani multi in chestia asta..si nu prea vii scoateti...

Felicitari..ptr ce faceti !! ...dak taxa e moca..cred ca si clubu nostru va fi prezent...:)

Hondarul 06-03-06 21:25

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
CLUBUL CARE STIE CE MASINI VOR PARTICIPA LA 4TUNING SHOW SA REPREZINTE ACEL CLUB, ESTE RUGAT SA POSTEZE AICI CLAR CE MASINI SI CATE MASINI VOR PARTICIPA. CINE NU SCRIE, NU VA FI LUAT IN CONSIDERARE. NU CA PARTICIPATI, CI CU CATE MASINI SI CARE SUNT ACESTEA. TREBUIE SA STIM CAT SPATIU SA PASTRAM PENTRU CLUBURI.

pana acum - concret -
4SS 3 masini
extreme club emotion 2 masini

SV-05-YBG 07-03-06 08:42

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Si tot concret:
Crazy Drivers

Cu urmatoarele masini:
BMW Serie 3
Toyota Celica
Toyota Supra MK III
Opel Calibra

Daca mai trebuie alte date sau daca trebuie comunicat altfel sa imi spuneti.

Hondarul 07-03-06 08:59

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Nimeni altcineva ?

4SS
extreme club
crazy drivers

MR, NSL, Speedline, etc, nimic ?

peter 07-03-06 09:21

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
uite aici...cik vine si MR si NSl..insomnia..

Quote:

Originally Posted by Gratzian
Pana in acest moment, s-au inscris Insomnia, MR, NSL-ro, 4ss, Crazy-drivers, si sunt discutii si cu ceilalti


orlando 07-03-06 10:12

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
hondaru iti multumesc mult in numele intregului club ptr promptitudinea de care ai dat dovada...speram sa nu ne facem de ras la standul nostru!
Multumim 4tuning!

Hondarul 07-03-06 11:15

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Quote:

Originally Posted by peter
uite aici...cik vine si MR si NSl..insomnia..

cine, cati, cate masini, cum ? daca nu aflam date concrete nu stim ce loc sa pastram.

Hondarul 07-03-06 16:07

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Update !!!!!!!!!

4SS - 3 masini
extreme club - 2 masini
crazy drivers - 4 masini
evolution crew - 4 masini

BH-15-RIC 07-03-06 17:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by gaju
si pe wsr puteti conta cu cel putin 4 masini.

Ai uitat de GAJU ORADEA reprezentantul WSR cu cel putin 4 masini dupa cum bine zice el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:headfones :peace: :peace:

Hondarul 08-03-06 08:01

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
S-a notat !

4SS - 3 masini
xtreme club - 2 masini
crazy drivers - 4 masini
evolution crew - 4 masini
wsr - 4 masini

pana acum cluburile din RO vor veni cu 17 masinutze :lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning