![]() |
1 Attachment(s)
prima poza ii greseala am pus'o din greseala.........am uitat jantele is borbet;))
|
jantele sunt dragute ... si mie personal imi par chiar mai mari de 13. totusi fiind sh si de dimensiune buna ... eu zic ca un max 8 mil iti iei pe ele daca au cauciucuri bune.
bafta |
jantele sunt dragute ... si mie personal imi par chiar mai mari de 13. totusi fiind sh si de dimensiune buna ... eu zic ca un max 8 mil iti iei pe ele daca au cauciucuri bune.
bafta |
Re: corsa
Afr!c@nu' - tu chiar vii din afrik! ! ! cum frate sa-ti creask puterea motorului cu 15 cai d la un filtru sport? asta doar dak se afla p conducta d alimentare cu alcool al motorului =)). jantele snt frumushele. dar poti sa nu le dai, schimba cauciucurile, pune unele mai inalte, are acelasi efect, nu conteaza janta, ci conteaza diametrul rotii.
Inceark sa o cobori putin, e cam inalta. |
Re: corsa
ms ms......yo tot aj vrea sa skimb jantele k is kam mici;))
|
Re: corsa
3 Attachment(s)
O parere despre cum am inceput ? va rog mult ! Am pus si toba dar n-am mai facut poze ! Urmeaza !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning