Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   corsa (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/13759-corsa.html)

m1kut7u 02-03-06 20:16

1 Attachment(s)
prima poza ii greseala am pus'o din greseala.........am uitat jantele is borbet;))

steaua23 02-03-06 22:41

jantele sunt dragute ... si mie personal imi par chiar mai mari de 13. totusi fiind sh si de dimensiune buna ... eu zic ca un max 8 mil iti iei pe ele daca au cauciucuri bune.
bafta

steaua23 02-03-06 22:41

jantele sunt dragute ... si mie personal imi par chiar mai mari de 13. totusi fiind sh si de dimensiune buna ... eu zic ca un max 8 mil iti iei pe ele daca au cauciucuri bune.
bafta

claudiu lucian 06-03-06 21:20

Re: corsa
 
Afr!c@nu' - tu chiar vii din afrik! ! ! cum frate sa-ti creask puterea motorului cu 15 cai d la un filtru sport? asta doar dak se afla p conducta d alimentare cu alcool al motorului =)). jantele snt frumushele. dar poti sa nu le dai, schimba cauciucurile, pune unele mai inalte, are acelasi efect, nu conteaza janta, ci conteaza diametrul rotii.

Inceark sa o cobori putin, e cam inalta.

m1kut7u 07-03-06 12:15

Re: corsa
 
ms ms......yo tot aj vrea sa skimb jantele k is kam mici;))

CT 76 LEV 27-10-07 13:21

Re: corsa
 
3 Attachment(s)
O parere despre cum am inceput ? va rog mult ! Am pus si toba dar n-am mai facut poze ! Urmeaza !


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning