![]() |
Nu se va plati, nici pt parcare, nici pt expunere masini
incercam sa reducem costurile voastre si sa le crestem pe ale noastre :wink: |
Re: Localizare eveniment
E super asa caci si asa de ex. pt. cei din ORADEA un eveniment ca acesta ne costa in jur de 6-7 milioane dar nu conteaza ca vorba aia " ce nu face omul pentru masina lui " asa ca vom fi cu siguranta cit mai multi la acest eveniment.
|
Re: Localizare eveniment
Si din cta se anunta destule masinii de vineri si de sambata!daca vreti eu vin vineri seara daca vreti si faceti o intalnire adhoc sunt prezent!respect si deabea astept sa intalnesc lumea noua de pe forum!numai bine!8)
|
Re: Localizare eveniment
Ce noroc pe voi ca sinteti asa aproape ...................;)
|
Re: Localizare eveniment
1 Attachment(s)
Quote:
Eu vin pe unde e sageata neagra pe hata .... |
Re: Localizare eveniment
1 Attachment(s)
|
Re: Localizare eveniment
Eu vin din Pitesti.E cumva mai scurt drumul spre Prisma daca o iau pe centura?
Sau daca vin pe la Casa Scanteii? |
Re: Localizare eveniment
Pe la Casa Scanteii (Bvd Iuliu Maniu, Cotroceni, Gara de Nord, Pta Victoriei, Arcul de Triumf, Romexpo, Baneasa, Otopeni, Prisma). Sau la Lujerului (Mall Militari) sa faci stanga, inspre Podul Grant (care te duce tot la gara, dar eviti zona Palatul Cotroceni). Cam asta e traseul pe care-l stiu eu. Daca stie cineva un traseu mai scurt, sa-l spuna.
|
Re: Localizare eveniment
Cu zona Lujerului este problematic, pentru ca o va inchide 'nea Adriean ca sa modernizeze strazile, asa ca cea mai buna solutie tot traseul initial ramane (cu trecere prin zona Cotroceni).
|
Re: Localizare eveniment
Pe la Podul Grand stiam si eu dar credeam ca e mai scurt pe centura
|
Re: Localizare eveniment
s-ar prea putea sa fie mai scurt pe centura .... nu prea e fun deloc ..
e .. boring, si mai e si plin de gropi .. ti-as recomanda orashul .. acum ... cum vrei tu.. |
Re: Localizare eveniment
Merci EvlSantos.Daca sunt gropi atunci o sa prefer orasul ca n-am chef sa-mi sparg barile.
|
Re: Localizare eveniment
Salut. Unde se tine evenimentu pana la urma ?
|
Re: Localizare eveniment
Quote:
Sau adunat ceva masini care pleaca sin cta? eu sunt nou pe site si nu prea le am cu tuning. Vreau sa vad ce as putea sa fac la un renault laguna II |
Re: Localizare eveniment
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:55. |
- Copyright 2026 4Tuning