Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Localizare eveniment (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13747-localizare-eveniment.html)

Gratzian 01-03-06 00:34

Nu se va plati, nici pt parcare, nici pt expunere masini
incercam sa reducem costurile voastre si sa le crestem pe ale noastre :wink:

BH-15-RIC 04-03-06 23:47

Re: Localizare eveniment
 
E super asa caci si asa de ex. pt. cei din ORADEA un eveniment ca acesta ne costa in jur de 6-7 milioane dar nu conteaza ca vorba aia " ce nu face omul pentru masina lui " asa ca vom fi cu siguranta cit mai multi la acest eveniment.

ANDY_62SLC 10-03-06 01:06

Re: Localizare eveniment
 
Si din cta se anunta destule masinii de vineri si de sambata!daca vreti eu vin vineri seara daca vreti si faceti o intalnire adhoc sunt prezent!respect si deabea astept sa intalnesc lumea noua de pe forum!numai bine!8)

BH-15-RIC 12-03-06 01:02

Re: Localizare eveniment
 
Ce noroc pe voi ca sinteti asa aproape ...................;)

vio[s] 14-03-06 22:27

Re: Localizare eveniment
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by madskilz
shit..nu merge sa sterg postul si nici edit..si am uitat sa pun poza :evil:

Deci sa inteleg ca prisma este cam la linia albastra ?
Eu vin pe unde e sageata neagra pe hata ....

ZoliaT 14-03-06 22:41

Re: Localizare eveniment
 
1 Attachment(s)
o harta mai detaliata

Attachment 76278

acum intrebati pe ea .. avem o baza de discutii

FeS 17-03-06 14:17

Re: Localizare eveniment
 
Eu vin din Pitesti.E cumva mai scurt drumul spre Prisma daca o iau pe centura?
Sau daca vin pe la Casa Scanteii?

Gabi 17-03-06 14:20

Re: Localizare eveniment
 
Pe la Casa Scanteii (Bvd Iuliu Maniu, Cotroceni, Gara de Nord, Pta Victoriei, Arcul de Triumf, Romexpo, Baneasa, Otopeni, Prisma). Sau la Lujerului (Mall Militari) sa faci stanga, inspre Podul Grant (care te duce tot la gara, dar eviti zona Palatul Cotroceni). Cam asta e traseul pe care-l stiu eu. Daca stie cineva un traseu mai scurt, sa-l spuna.

Gabi 17-03-06 14:26

Re: Localizare eveniment
 
Cu zona Lujerului este problematic, pentru ca o va inchide 'nea Adriean ca sa modernizeze strazile, asa ca cea mai buna solutie tot traseul initial ramane (cu trecere prin zona Cotroceni).

FeS 17-03-06 14:27

Re: Localizare eveniment
 
Pe la Podul Grand stiam si eu dar credeam ca e mai scurt pe centura

EvLSant0S 17-03-06 16:38

Re: Localizare eveniment
 
s-ar prea putea sa fie mai scurt pe centura .... nu prea e fun deloc ..

e .. boring, si mai e si plin de gropi ..
ti-as recomanda orashul ..
acum ... cum vrei tu..

FeS 21-03-06 00:10

Re: Localizare eveniment
 
Merci EvlSantos.Daca sunt gropi atunci o sa prefer orasul ca n-am chef sa-mi sparg barile.

Pmc78 22-03-06 16:10

Re: Localizare eveniment
 
Salut. Unde se tine evenimentu pana la urma ?

Pmc78 22-03-06 16:15

Re: Localizare eveniment
 
Quote:

Originally Posted by ANDY_62SLC
Si din cta se anunta destule masinii de vineri si de sambata!daca vreti eu vin vineri seara daca vreti si faceti o intalnire adhoc sunt prezent!respect si deabea astept sa intalnesc lumea noua de pe forum!numai bine!8)



Sau adunat ceva masini care pleaca sin cta? eu sunt nou pe site si nu prea le am cu tuning. Vreau sa vad ce as putea sa fac la un renault laguna II

Gabi 22-03-06 19:45

Re: Localizare eveniment
 
Quote:

Originally Posted by Pmc78
Salut. Unde se tine evenimentu pana la urma ?

Locatia evenimentului n-a fost niciodata incerta, iar daca citeai mesajele de mai sus, vedeai unde se tine evenimentul, adica Complexul Comercial Prisma II, situat pe DN1 Bucuresti-Ploiesti.


All times are GMT +2. The time now is 15:55.

- Copyright 2026 4Tuning