![]() |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
pana la categoria kitsch mai are de pus pe el niste imitatie de piele care imita carbonul dar poate fi inscris cu siguranta la o categorie de genul ''good tuning gone bad'' se vede clar ca este un kit care ar sta bine pe RX7 sau ceva de genul. un CL nu se modifica de VITT el se duce la BRABUS, CARLSSON sau A.R.T. pt eleron si prizele imense scoase in evidenta si de vopseaua neagra kitul asta primeste nota 4 iar pt interior un 2
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
sincer eo cred ca voi cand scrieti in post-ul vostru , va ganditi la titlul si ce mai scrie akolo, scrie frate ce iti spune tie creierul ala care nu il ai si gata
mie un imi place mult exteriorul ...nush de ce zic ca e kitch ...jentile sun mortale , sisemul audio ...lasa de dorit, iar interiorul....ar da bine pe negru si apropo tarani aia de si-au pus sigle de BmW , Mertz, audi sau FERRARI cum mai e?????? ala nu e kitch e arta de cea mai inalta calitate |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
fiecare cu gusturile lui...eu zic ca e naspa si ca mai bine arata in varianta de serie
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
urat!!!:-P
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Mie unul imi place!... Nu cred ca e kitsch deloc!...
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
eleronul si jentile..bleah:o fiecare face ce vrea cu banii lui:-)
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
Ce tot o ardeti atata cu invidia toti?? Ai ceva tangente cu genul muzical in care se vorbeste despre invidie si dusmani? Ca altfel nu vad rostul pentru care arunci cuvantul invidie aici. Pai daca e vorba numai de invidie atunci as posta la fiecare masina si as zice:"E praf".NU? Bun...iti place tie,foarte frumos,dar nu te pronunta in numele altora cand tu defapt esti ala care nu are o treaba cu tuning-ul.Nu asa trebuie sa arate un MB CL.Sau probabil daca vrei sa joci NFS cu el da... Mie nu imi place acest CL fiindca il consider batjocorit si e dreptul meu sa afirm asta.Dar nu mai fi tu asa sigur de motivul pentru care nu mi-ar placea cand tu probabil confunzi un Mercedes Benz CL cu o Honda Civic. Uita-te la MEC Design si vezi cum se tuneaza un CL cu adevarat. |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Magos... tare as vrea sa vad cum arata masina ta....
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
LE: E normal ca oricine si-ar dori masina asta(si fara roti..etc) dar una e sa vezi o poza si alta e sa o ai in fata blocului...e diferenta de la cer la pamant! E ca si o femeie daca o vezi in poza zici ca e "naspa" dar cand o vezi in fata ta ...poti avea alta parere(sau invers) :lol: |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
mie imi place ff mult :) mash da cu kitsch-u asta..
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
din cate am mai vazut pe ici pe colo modelele europene nu prea se potrivesc cu stilul japonez..un CL e un model care emana lux eleganta si nu prea se potrivesc evazarile alea mari pe aripi si eleroane cu lemnul si pielea din interior.. mergeau si alte jenti..parerea mea..
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
rad de ma prapadesc....dak era roman, punea semnul de la nike pe spate invers e prea tare faza asta....M A X I M:dance: e greu sa tunezi mercedes, cand spui mercedes spui eleganta, ca si cum ai tuna rolce sau maybach... daca o faci, e greu sa o faci incat sa placa ochiului... primitiv sistemul audio...eleronul de pe spate e chiar simpatic, da nu da bine pe masina asta...jantele sunt frumoase are piele de strut in ea?:shock:n-am vazut acu ma uit... |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Cam nereusita combinatia.Exterior cu kit "import style" + interior luxos cu insertii lemn si piele,nu bate prea bine la ochi.Oricum proprietarul are dreptul sa o modifice in fel si chip daca ii place cum arata.
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
putea sa puna un kit care sa nu contrazica atat de mult eleganta mercedes, jantele fiind elementul cel mai nepotrivit, cu toate ca luate separat ele arata bine, pararea mea. oricum, nu e de prost gust si astia care o compara cu manelariile de la noi n-au o treaba cu realitate
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:56. |
- Copyright 2026 4Tuning