![]() |
Re: BMW se da pe "verde"
wooowww e ceva frumos tare sub panza aia :D
|
Re: BMW se da pe "verde"
Originally Posted by B3ST View Post
BMW EVO X Masina asta arata f trist,posomorata,pictisita in ciuda parerilor celorlati,sincer cum...sunt un f mare fan BMW dar nu imi place ideea de a copia cv inferior.Din punctu meu de vedere vor sa aduca cv a GINA dupa cum au impaturit prelata asta.Astept sa vad fotografii mai clare |
Re: BMW se da pe "verde"
Prima interpretare:http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...jpg?width=1600
|
Re: BMW se da pe "verde"
vom trai si vom vedea @-)
|
Re: BMW se da pe "verde"
1. BMW se retrage din Formula 1 pe motiv ca vor sa dezvolte aripa ecologista, se pare ca se tin de cuvant ( ori a fost premeditata declaratia ).
2. Aduce cu seria 5 gt nicidecum cu x6 sau alte minuni |
Re: BMW se da pe "verde"
partea frontala imi place e foarte agresiva
|
Re: BMW se da pe "verde"
cum spunea volk e un fel de seria 5 gt, dar duce si spre un x6 mai lasat
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
BMW se da pe "verde" - Un mic teaser video
1 Attachment(s)
BMW se da pe "verde" - Un mic teaser video
Ca tot se vorbeste numai de ecologie si “green-cars” peste tot in jurul nostru, BMW a lansat un mic videoclip ce face referire la noul sport-car “ECO”, din gama Vision EfiicientDynamics. Videoclipul a fost lansat ca un mic “teaser” asupra actiunilor ce vor urma, acesta fiind primul automobil sport “verde” de la BMW. Avand in vedere ca nu s-a dezvaluit inca nicio data referitoare la cum va arata noul model, tot ce ne ramane de facut este sa asteptam lansarea oficiala de la Frankfurt, si sa ne inchipuim cum va arata de fapt. <embed width="450" height="366" src="http://www.4tuning.tv/embedded/x8Rko8CM7Tx" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash"></embed> |
Re: BMW se da pe "verde"
BMW se da pe "verde" -BMW se strica
|
Re: BMW se da pe "verde"
Abia aştept să vedem cu ce ne surprinde B M W anul acesta!...
|
Re: BMW se da pe "verde"
chiar daca BMW se da pe verde o sa fie tare
|
Re: BMW se da pe "verde"
ce e verde e o epava puturoasa
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
tot ce e BMW e puternic...poate sa mearga si cu apa...tot BMW e ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning