Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

rekin 06-08-09 23:32

Re: BMW se da pe "verde"
 
wooowww e ceva frumos tare sub panza aia :D

tsughi.bughi 06-08-09 23:40

Re: BMW se da pe "verde"
 
Originally Posted by B3ST View Post
BMW EVO X
Masina asta arata f trist,posomorata,pictisita in ciuda parerilor celorlati,sincer cum...sunt un f mare fan BMW dar nu imi place ideea de a copia cv inferior.Din punctu meu de vedere vor sa aduca cv a GINA dupa cum au impaturit prelata asta.Astept sa vad fotografii mai clare

Ovidiu23 07-08-09 10:13

Re: BMW se da pe "verde"
 
Prima interpretare:http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...jpg?width=1600

FloweRffs 08-08-09 13:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
vom trai si vom vedea @-)

Volk 09-08-09 17:50

Re: BMW se da pe "verde"
 
1. BMW se retrage din Formula 1 pe motiv ca vor sa dezvolte aripa ecologista, se pare ca se tin de cuvant ( ori a fost premeditata declaratia ).
2. Aduce cu seria 5 gt nicidecum cu x6 sau alte minuni

glevidj 10-08-09 12:53

Re: BMW se da pe "verde"
 
partea frontala imi place e foarte agresiva

FloweRffs 10-08-09 13:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
cum spunea volk e un fel de seria 5 gt, dar duce si spre un x6 mai lasat

SpiriduS 10-08-09 16:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by andreicln (Post 2538566)
Froma unui X6 mai de dimensiunile unui seria 3.

Lumea viseza x6 si 3er mah aduce ca forma a unui z sau mai nou a 5er gt vorba lui Volk.

Magos 27-08-09 15:31

BMW se da pe "verde" - Un mic teaser video
 
1 Attachment(s)
BMW se da pe "verde" - Un mic teaser video

Ca tot se vorbeste numai de ecologie si “green-cars” peste tot in jurul nostru, BMW a lansat un mic videoclip ce face referire la noul sport-car “ECO”, din gama Vision EfiicientDynamics.

Videoclipul a fost lansat ca un mic “teaser” asupra actiunilor ce vor urma, acesta fiind primul automobil sport “verde” de la BMW.

Avand in vedere ca nu s-a dezvaluit inca nicio data referitoare la cum va arata noul model, tot ce ne ramane de facut este sa asteptam lansarea oficiala de la Frankfurt, si sa ne inchipuim cum va arata de fapt.

<embed width="450" height="366" src="http://www.4tuning.tv/embedded/x8Rko8CM7Tx" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

gorila600 27-08-09 17:03

Re: BMW se da pe "verde"
 
BMW se da pe "verde" -BMW se strica

GJ 64 GAB 27-08-09 17:13

Re: BMW se da pe "verde"
 
Abia aştept să vedem cu ce ne surprinde B M W anul acesta!...

BMW_M_POWER 27-08-09 17:49

Re: BMW se da pe "verde"
 
chiar daca BMW se da pe verde o sa fie tare

rider2009 27-08-09 19:23

Re: BMW se da pe "verde"
 
ce e verde e o epava puturoasa

kalligraniento 27-08-09 19:38

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by rider2009 (Post 2590649)
ce e verde e o epava puturoasa

Deocamdata... dar peste 5-10 ani nu o sa mai fie o epava puturoasa!

73dy 27-08-09 19:51

Re: BMW se da pe "verde"
 
tot ce e BMW e puternic...poate sa mearga si cu apa...tot BMW e ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning