Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/136703-faci-styling-rolls-royce.html)

razzwan 04-08-09 23:23

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
o prostie!

ukgarage 05-08-09 08:29

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Slabut! Unde-i grila din tabla perforata? Unde-s jantele nichelate de 24"? Xenonul, angel eyes, daylight running lights, pozitia albastro-verde? Folia, neoanele? Carligul pentru rulota?

Toate astea lipsesc cu desavarsire. Cum asa domnilor tuneri celebri? Un Rolls e chiar musai sa aiba toate astea :lol::lol::lol:

ovidiums 05-08-09 10:08

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Quote:

Originally Posted by ukgarage (Post 2535559)
Slabut! Unde-i grila din tabla perforata? Unde-s jantele nichelate de 24"? Xenonul, angel eyes, daylight running lights, pozitia albastro-verde? Folia, neoanele? Carligul pentru rulota?

Toate astea lipsesc cu desavarsire. Cum asa domnilor tuneri celebri? Un Rolls e chiar musai sa aiba toate astea :lol::lol::lol:

astea vor fi atunci cand campania va ajunge si pe malul dambovitei. :D

Victor_WRC 05-08-09 10:24

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
CINE A FACUT ASTA AR TREBUI IMPUSCAT !!!!

SaIBoT 05-08-09 20:36

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Nu pot sa cred ca au facut asa ceva dint superba masina.Cred ca colectionarii care vad pozele astea se taie tot!

YGD-sef 05-08-09 20:43

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 2533259)
Eleron bun de agatat rufe... priza pe capota e oribila... flacarile nu se potrivesc pe masina asta de lux.

AUTOJUNK - se potriveste ce a facut din el.

Mult mai tare stock!parerea mea ...;)

ovidiums 05-08-09 20:56

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
da fratilor, e o masina prost tunata, dar asta e scopul ei in campania belgienilor. asa ar trebui sa sariti si in apararea masinilor care mai explodeaza prin filme.

tigermotorsport 05-08-09 21:52

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Quote:

Originally Posted by ovidiums (Post 2537247)
da fratilor, e o masina prost tunata, dar asta e scopul ei in campania belgienilor. asa ar trebui sa sariti si in apararea masinilor care mai explodeaza prin filme.

Si-a atins scopu... E ridicola. Da totusi, masinile din filme explodeaza si gata, pe cand asta ne zgarie retinele:-P

andreicln 05-08-09 23:23

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Au stricat o bijuterie , dintr-un diamant a ajuns un ciob :(

RyaN- 05-08-09 23:45

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
o masina care STOCK arata cel mai bine...
ce au "reusit" ei sa faca aici, este ceva de te doare capul:!:

Cr0c0 F 06-08-09 17:52

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
toooo bad..saracu rolls..

Darius DMS 08-08-09 11:38

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
mai kitch de atat se mai putea?cum sa pui un eleron la o masina din 60??:???:am trait sa o vad si pe asta

e30_eVG3n 08-08-09 18:21

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
Quote:

Originally Posted by AlexRo (Post 2534638)
Tuning Belgian .. cu alte cuvinte un mare Kitch masina asta .. pacat de ea..

Asta cu tuning belgian, nu prea ai dreptate, uite-te de exemplu la firma Caractere(http://www.caractere.com/) din Belgia. In schimb Rolls Royce-ul nu este o masina care trebuie modificata, este suberba din fabrica (si mai ales un model asa vechi).

al3xxatm 10-08-09 10:28

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
pentru colectionari adevarati o adevarata bijuterie

SpiriduS 11-08-09 09:57

Re: Cum sa (nu) faci styling pe un Rolls Royce
 
arata hidos rau


All times are GMT +2. The time now is 02:44.

- Copyright 2026 4Tuning