Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Un minunat Lamborghini X Concept (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/136546-minunat-lamborghini-concept.html)

Vj_AlecS 03-08-09 14:08

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Mie unu nu imi place.. parca desene dastea faceam in paint la ora de informatica in clasa a 5-a (vorba vine) dar nu prea are nici o treaba cu nimic...

cRbL 03-08-09 14:13

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
prea de jucarie

dog99 03-08-09 14:33

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
viitorul apropiat

CostiX 03-08-09 14:38

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by denver (Post 2531227)
Banana ?

pokemon =)) parca e din desene animate :)

Scricy HKS 03-08-09 14:45

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
o sa mearga prin aer ca in Jetsons?:-)

CostiX 03-08-09 14:50

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Scricy HKS (Post 2531377)
o sa mearga prin aer ca in Jetsons?:-)

cine stie :)) orice este posibil este un concept totusi :lol::lol::lol:

miticutza 03-08-09 15:16

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
zici ca acuma a aterizat din spatiu...si te pomenesti ca mai coboara si vreun extraterestu din ea :))

dragonul17 03-08-09 15:19

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
demonica

vladberca 03-08-09 15:24

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
spatele este exagerat:(

marik44 03-08-09 15:25

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
mie chiar imi place spatele este foarte fioros bineinteles daka ai putina imaginatie

chiar imi place bv

Chucky bmw 03-08-09 15:29

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
e vraiste..... :| parca e din batman :))

CostiX 03-08-09 15:33

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Chucky bmw (Post 2531528)
e vraiste..... :| parca e din batman :))

daca vede cineva de la, lamborghini caterinca asta facuta pe seama masinii lor or sa dea foc masinii =)) nu are nici o forma si plus de asta pe criza care este acum numai de viitor nu le mai arde oamenilor :)) :lol::lol::lol:

the_one_and _only 03-08-09 15:42

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Umm...arata ok, dar nu merita sa poarte badgul Lambo. Mai frumos era ala insectoid desenat de Iulain Bumbu.

KAZZY 03-08-09 15:49

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Superb,reusit,un concept deosebit,foarte frumos.

shu.lee 03-08-09 16:02

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
are anumite detalii, putine, care-mi plac dar per total e urata. a incercat sa-l faca mai futurist si mai agresiv ( banuiesc ), dar l-a facut doar mai urat


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning