![]() |
io vroiam sa`mi fac un tricou alb p care sa scrie cu galben sau negru psycho :P
|
Prezent , eu sa lipsesc la asha ceva ? :twisted:
Heineken - \"Meet you there !\" :lol: |
vin shi io da sami dati pm din timp :D ......si cum facem cu nickamu'? il scriem pe un ecuson sau pe un tricou cu markeru?
|
Dacă vrei, poţi să-ţi faci tricou pe care să-ţi scrii numele. Te duce undeva la 200k cu tricoul tău şi în jur de 300k cu tricoul imprimeriei.
|
un tricou cu emblema 4tuning day si sub nickname {Zerofast} :wink:
34 de zile pana la..... :D |
evolution crew va fi acolo :)
|
Re:
TNG-ULE SE POATE SA LIPSESC EU DE LA O ASA INTALNIRE MAI ALE K O SA IMI FAC SI ABONAMENT LA REVISTA. TU CAM CATI BANI ZICI SA NE LUAM DUPA NOI???500.000 AJUNG?
|
sunt acolo fara discutii....
da in noaptea aia nu putem sa ramanem acolo :roll: ... vali... cum facem..daca e vb mai multe... pe mess... sau ne vedem undeva.... ;) |
Cred ca o sa vin si eu.... :?
Ar fi super! Un fel de After Party! :wink: :D |
ce after fratilor ....atata timp cat este ziua 4tuning ....cand ne vom vedea de dimineata pana seara ...avem de vb pana ni se usuca gura ....
este ora 10 00 dimineata sa zicem deschiderea .... eeeee...atunci useri care pot sa vina sa vina mai devreme sau in fine sa fie prezent ...ce sa mai .... cu siguranta vor fi altii din alte orase si nu vor vrea probabil sa stea pana seara tarziu ...deci cu cat mai de dimineata la incepere cu atat mai bine |
la 10.00 sambata sunt acolo si plec duminica spre pranz.
cat despre tricouri ar trebui sa faci tu gabi unul si noi o sa vedem ce \"sablon\" ai facut tu si ne luam dupa el. ce galerie? ce dn1? dati un link pls. |
fiecare cu tricou - cu numele ...
si aia e .. acolo ne intalnim .. . la prisma , ca n-ai unde sa mergi .. atatea sute de persoane , pur si simplu n-ai cum |
eu ziceam altceva. sa vedem cum e unul facut. sa ne luam dupa el. adica cum o sa arate cum o sa fie aranjate alea pe el. asta ziceam. ca doar sigla e comuna nu si nikname-ul.
|
Sincer eu ma gandeam sa avem tricouri cv de genul:pe fata sigla 4 tuning shi pe spate numele shi sub nume data la care am intrat in forum(sper sa nu se faca diferente de vechime shi/sau de varsta) o sa incerc sa i-mi fac tricoul pt mine sa-mi ziceti daca e o idee buna
|
Re:
Quote:
eu nu cred k imi fac tricou :cry: ....$$$ oricum ne intalnim.....sunt fratzii mei acolo...chair gabitzule.....alexius vine????!!! :D |
| All times are GMT +2. The time now is 07:40. |
- Copyright 2026 4Tuning