![]() |
3 Attachment(s)
bag si io niste kitchuri... :? \"calitative\" :)
andrey vezi ca poza aia a mai fost pusa la \"masinile voastre preparate\" :D |
Dacă nu se păstreză o doză de realism, eu mă retrag din concurs.
|
api sandrin alea nus asa kitchuri mari ..
|
da knd e vb de kich nu stiti sa faceti PE BUNE unele sunt chiar mishto
|
2 Attachment(s)
Quote:
|
2 Attachment(s)
:arrow: :D
|
ii clar , andrey ai castigat :lol:
|
Toata treaba este cu numarul de Giurgiu super tare frate .. cum se striga in Targ in Vitan .. Care esti din Giurgiu sa-ti dau abtzipilde :) :D
|
3 Attachment(s)
Primele mele lucrari
ugly :lol: :lol: :lol: :lol: |
observ ca nu se prea face diferenta intre a lucra prost...si a face kitch tuning :roll:
|
haideti mai oameni buni
nu reusiti voi sa faceti un kitch sa ma dati pe spate pana acum doar 2-3 lucrari pot fi numite kitch ... mai jucati-va si voi cu imaginatia propun sa prelungim concursul .... |
Re:
Quote:
o sa vin si eu sper cu o lucrare :) misto 2-3 lucrari pana acum :) |
Re:
Quote:
|
shi eu vreau sa refac .. ca prima a fo la bulan ...
|
lasam deschis concursu
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning