Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13604-concurs-tare-kitch-virtual.html)

sandrin 26-02-06 16:49

3 Attachment(s)
bag si io niste kitchuri... :? \"calitative\" :)
andrey vezi ca poza aia a mai fost pusa la \"masinile voastre preparate\" :D

Gabi 26-02-06 16:51

Dacă nu se păstreză o doză de realism, eu mă retrag din concurs.

soricelu 26-02-06 18:43

api sandrin alea nus asa kitchuri mari ..

lyvyu 26-02-06 19:00

da knd e vb de kich nu stiti sa faceti PE BUNE unele sunt chiar mishto

andrey2003 26-02-06 19:21

2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"sandrin\"
bag si io niste kitchuri... :? \"calitative\" :)
andrey vezi ca poza aia a mai fost pusa la \"masinile voastre preparate\" :D

da... era facuta de mine... si i'am mai adus cateva porcari...

costin 26-02-06 19:35

2 Attachment(s)
:arrow: :D

soricelu 26-02-06 19:56

ii clar , andrey ai castigat :lol:

Kolegosu' 26-02-06 21:43

Toata treaba este cu numarul de Giurgiu super tare frate .. cum se striga in Targ in Vitan .. Care esti din Giurgiu sa-ti dau abtzipilde :) :D

Evo007 26-02-06 22:02

3 Attachment(s)
Primele mele lucrari
ugly :lol: :lol: :lol: :lol:

tng 26-02-06 22:29

observ ca nu se prea face diferenta intre a lucra prost...si a face kitch tuning :roll:

ZoliaT 26-02-06 23:19

haideti mai oameni buni

nu reusiti voi sa faceti un kitch sa ma dati pe spate

pana acum doar 2-3 lucrari pot fi numite kitch ...

mai jucati-va si voi cu imaginatia

propun sa prelungim concursul ....

EvLSant0S 27-02-06 00:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dacă nu se păstreză o doză de realism, eu mă retrag din concurs.

Stai linistit ca o fac fara voia lor :) ei incearca , ce sa faci ...
o sa vin si eu sper cu o lucrare :)
misto 2-3 lucrari pana acum :)

dshockevo 27-02-06 13:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
[...] propun sa prelungim concursul ....

Macar pana maine , ca ma anunt si eu cu o lucrare :P

soricelu 27-02-06 17:00

shi eu vreau sa refac .. ca prima a fo la bulan ...

ZoliaT 27-02-06 17:51

lasam deschis concursu


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning