![]() |
Re: Dacia Logan - tuning by ZENDER
spatele dragutz si jantele....dar si pretul e foarte \"dragutz\" :shock:
|
prelungirea de pe fata nu e reusita de nici un fel
spatele ala ce mai arata frumusel si pretul nu e pe masura :cry: |
si mai exact stie cineva ce cuprinde si cum e realizat acest \"duplex tailpipes 2x90mm\" ?
|
hai frate terminati-va ca sa mor nu as da 900 de euro nici daca ma bate cu kitu' ala in cap...singurul lucru care da bine pe masina am spus si mai sus (parerea mea) sint jantele si tevile pe spate...da pe partea cealalta si daca era sa dea bine,sa fie cel mai frumos Logan din lumea pretul tot nu era frumos...VA PUP :D
|
cam asa ceva .... e prea scump ... si oricum ..si nici nu ii cine stie ce ...
si eu am vazut kituri mult mai faine .. si la pretzuri mult mai mici ... |
spatele e destul de reusit .. si ii sta bine cu jentile alea ..
dar eu nu sesizez care e schimbarea la bara din fatza ... prerea mea .. e ca trebuia sa scoata sigla aia cu logan din fatza .. si sa mai modifice ceva pe ea ... |
masina vazuta in realitate e destul de reusite .. e joasa ceea ce ii da un look mai puternic .... mai bine va las pe voi s-o vedti in realitate ... langa AM pe 13 Septembrie ... nu dau mai multe amanunte despre masina ( nu vreau sa stric surpriza )
|
un lucru finutz, e frumos spoilerul spate
|
f scump si nu-mi place ! am o dacie la mine in oras alba mult mai ieftin si mai misto decat asta ! cand o prind daca nu uit fac niste poze
|
tre sa fi tampit sa dai aproape 1000 de euro pt un kit banal la o mashina nasoala ... adica daca ai facut gresheala sa itzi iei un logan sa mai bagi inca 1000 in ea !? aiurea ... singuru care ma incantat shi a mai skimbat aspectul mashinii a fost kitul de la pilot
|
Re:
Quote:
urban nu te supara dar ce masina ai u ??? |
ORICUM ARATA MAI BINE DECAT UNA DE SERIE! :D :D :D
CAM SCUMP! :shock: NU CRED CA NIMENI NU AR ARUNCA ATATIA BANI PE ASA CEVA,DOAR UNUL CARE NU A VAZUT NICIODATA VREO MASINA ADEVARATA SI..NICI ALA! SCUMP \"HALATUL\"! DACIA LOGAN TUNATA E CA SI CUM AI VREA SA FACI DIN IEPURAS UN TIGRU! :D :D :D ... |
asta vroiam sa spun si eu :evil:
e oricum mai bine decat un logan stock.iar la 900 E(puteti sa ma injurati :roll: ) nu mi se pare prea scump...in comparatie cu un kit pt un porsche(MFF) care costa 20.000 E sau $(nu mai stiu) parerea mea... :) |
Re:
Quote:
|
stiu k fac parte din 2 clase total diferite dar...nu mai conteaza.
oricum arata mai bine ca una stock.multumit? |
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning