![]() |
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
F.frumos!!Imi place cum arata!
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
waaaa:rolleyes2 asta vreau de ziua mea :)))):no::no:
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
Fara cuvinte... suna frumos la relanti, trebuia turata putin.. sa lesin in fata monitorului
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
Cāt de mortal poate să fie!!!:D
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
No comment... WOW!!!!!!! ///M3 Power
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
Cred ca rupe masinuta asta, totusi pe sfert de mila s-ar putea sa nu aiba aderenta dorita.
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
M ... ai face orice pentru unul!
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
De fiecare data tre sa ai bani ca sa te apuci sa modifici dar si bun gust.Asta e cazul fericit pt ca le are pe amandoua.Totusi nu inteleg de ce de la o vreme atata valva si accent pe culorile mate (vb in general).Oricum "bucatica" asta e foarte apetisanta
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
Foarte puternica masinutza asta :)
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
nare rost sa comenteze nimeni: BMW = eleganta,putere,etc etc le intrece pe toate :X:X:X:X:X:X:XX
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
M3 e92 merita asa ceva ....si pana la urma a primit!;)
|
Re: BMW M3 E92 VF-Engineering, numai bun de 700 CP
700 cp pe un M3 ... nu iti mai trebuie nici o masina:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning