Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/134769-angajam-distribuitori-zonali-kituri-xenon.html)

frost_dani 16-11-09 11:06

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Nope ei nu raspund la mesaje.

Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic.

EaGle 16-11-09 11:37

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.

thunder shop 16-11-09 22:31

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Quote:

Originally Posted by scorpio_full (Post 2809450)
pt Mangalia-Constanta?

Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2809764)
Ma da' voi stiti sa raspundeti da sau nu ? :)
Va trimite omul CV-ul dar nu-i spuneti "Ma e ok, ma nu e ok".

Asa este logic ! (ma refer la cel care a inceput topcul)

Quote:

Originally Posted by frost_dani (Post 2812086)
Nope ei nu raspund la mesaje.

Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic.

Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2812162)
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.

Da avem nevoie si pentru Mangalia .

1)Am raspuns de 100 de ori la PM si am spus ca am sa ma gandesc !!! Postul de webdesigner s-a ocupat daca nu am vb pe mess .

2) Acesta este topicul pentru distribuitorii de instalatii xenon nu pentru Web Designer .

O seara placuta !!!

PS: Sorpio_full imi cer scz ca am raspuns asa de greu dar am fost plecat din tara putin . Trimite-mi un mail pe : [email protected] cu CV-ul tau si scrisoare de intentie . Merci

thunder shop 18-11-09 00:44

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
UPP !!!

Kenzo4Boss 18-11-09 22:03

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
pentru distribuitori zonali kituri xenon vreau niste detalii. , multumesc.

thunder shop 20-11-09 17:15

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Da-mi un add pe YM : xenonthunder si discutam acolo

vapix11 18-12-09 11:09

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Ti-am dat add pe mess. Vapy27, pentru Arad o sa doresc informatii.


All times are GMT +2. The time now is 20:24.

- Copyright 2026 4Tuning