![]() |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Nope ei nu raspund la mesaje.
Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic. |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
1)Am raspuns de 100 de ori la PM si am spus ca am sa ma gandesc !!! Postul de webdesigner s-a ocupat daca nu am vb pe mess . 2) Acesta este topicul pentru distribuitorii de instalatii xenon nu pentru Web Designer . O seara placuta !!! PS: Sorpio_full imi cer scz ca am raspuns asa de greu dar am fost plecat din tara putin . Trimite-mi un mail pe : [email protected] cu CV-ul tau si scrisoare de intentie . Merci |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
UPP !!!
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
pentru distribuitori zonali kituri xenon vreau niste detalii. , multumesc.
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Da-mi un add pe YM : xenonthunder si discutam acolo
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Ti-am dat add pe mess. Vapy27, pentru Arad o sa doresc informatii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:24. |
- Copyright 2026 4Tuning