Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   O supernova sau o solenza? mare kitch? (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/133916-supernova-solenza-kitch.html)

autOcty 22-07-09 12:56

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
nu am da daca le mai vad in oras promit sa le fac...desii cu telu'

Bogyciu 22-07-09 13:23

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
Pacat ca nu s-a pus accent pe detalii pt ca putea iesi f bine... Masina din punctul meu de vedere e ok, si se poarta treaba asta mai peste tot (Era si un Logan MCV cu fata de Sandero daca imi aduc bine aminte...)

autOcty 22-07-09 14:04

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
da era...sandero MCV

conty one 22-07-09 14:18

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
de acord cu bogyciu..dc aplica o culoare frumoasa si punea mai mult accent pe detalii iesea ceva frumos.......off topic: stie careva un site ceva unde se vand plasme pt nova? ...v-as fii recunoscator...

kreasta_style 24-08-09 15:13

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
deci pana la urma masina de fapt si de drept e supernova,nu????

autOcty 24-08-09 19:11

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
pai banuiesc ca da ca nici un noob nu cred ca si-ar face downgrade de la solenta la nova!

sandor406 26-08-09 14:51

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
mah adevarat e ca este ori nova,ori supernova!dar nu stiu de ce a facut asa o modificare?acu cei scrie in carte?dacia solenza sau dacia (super)nova?????????? este o prostie sa iti faci din dacie,o alta dacie!ce rost are?tot asa merge,tot atat are vechime!daca chiar o vrut sa faca ceva,cu banii aia facea un tuning decent la nova, si avea o masina faina!dar asa...!toata stima in rest,dar...in fine lui tre sai placa!nu mie,sau altora!

autOcty 27-08-09 12:01

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
pai ideea e ca in carte scrie ce masina e, nu ce stopuri/ sau mai situ eu ce i-o schimbat....

MauS 27-08-09 12:07

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
Quote:

Originally Posted by autOcty (Post 2503124)
in sb is 2 nove...una cu bot de solenza (alba) si alta cu fund de solenza. chiudata combinatia

Depinde unde au fost lovite :)))))))

autOcty 27-08-09 12:11

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
pai asa ma gandesc si eu....ca nu te apuci de nebun sau mai stii ca si eu de as avea un g3 as pune bot de vento sau g4 cu bora...nush ce sa mai zici dar la dacii cred ca crash before

MauS 27-08-09 12:50

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
Evo killer ? :lol: racist!

autOcty 27-08-09 12:56

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
da sau nu...nu stiu ce sa mai zic dar momentan ma abtiin de la a ma exprima de subi sau mitsu...app sorry de off...da un id pe pm daca e si vb ;)

andi_cimpean 30-08-09 01:54

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
de ce sa nu mearga acest SWAP...va intreb eu pe voi?...

sunt similare ca masini...acelasi sasiu, lateral si multe altele.

Golf-ul II de ce are imprumutate farurile si grila de la Jetta?

Nu mai intrati in "polemici" d-astea ca nu isi are rostul. Daca masina este finisata si imbinata cum trebuie, merita ;)

alex.p7m 31-08-09 08:56

Re: o supernova sau o solenza? mare kitch?
 
nu mi se pare kitch deloc , din contra mi se pare foarte interesant :D si arata super ok ... dar la fel cum au spus`o si altii ... vopseaua cam lasa de dorit :D

B_09_NTE 08-09-09 18:07

Re: O supernova sau o solenza? mare kitch?
 
e o combinatie ciudata capota, faruri,masca,spoiler fata,oglinzi laterale,aripi fata+semnalizatoare sunt de solenta iar restu de supernova nu inteleg de ce a facut asa ceva dar daca omului ii place sa o stapaneasca sanatos dar ar putea sa dea un pic de logica ,daca pot spune asa, vopselei


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning