Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Golf 3 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/13383-vand-golf-3-a.html)

dogarel 14-03-06 09:24

Re: Vand Golf 3
 
Hai pe prima pagina!!!

blaster_gsm 14-03-06 13:56

Re: Vand Golf 3
 
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

CT-87-ADY 14-03-06 15:19

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

ce broasca prietene?

dogarel 15-03-06 07:26

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

Nu stiu ce deduci tu din asta. Broasca nu am reparat-o pentru ca nu ma mai intereseaza sa o repar. Cine ia masina poate sa o repare la fel de bine ca si mine.Altceva?
Vad ca daca am fost sincer si am spus ce merge si ce nu merge nu e bine. Daca nu spuneam si venea careva incepea: Oooooo, aaaaaaaa, nu merge broascaaaaaaa!!!! Blah Blah.

CT-87-ADY 15-03-06 11:41

Re: Vand Golf 3
 
se vede prietene.. GSM k nu ai nici o treaba cu masinile...
mai bine lasa`te de forumu asta ;)

blaster_gsm 15-03-06 15:04

golf 3
 
Eu n-am spus-o cu rautate dar ..............


VANZARE BUNA

CT-87-ADY 15-03-06 15:31

Re: golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
Eu n-am spus-o cu rautate dar ..............


VANZARE BUNA

hmmm.. dar din pura curiozitate... ce poti tu sa deduci k are broasca strikta?
insemna k are motoru terminat a?? k a fost lovita? :))
sau cum?

dogarel 18-03-06 08:21

Re: Vand Golf 3
 
Up we go again.

dogarel 19-03-06 19:42

Re: Vand Golf 3
 
Suuuuuuuuuus

dogarel 22-03-06 09:09

Re: Vand Golf 3
 
Hai clientulee!!

dogarel 24-03-06 07:56

Re: Vand Golf 3
 
5300 si pe prima pagina again.

FeS 24-03-06 18:03

Re: Vand Golf 3
 
Nu vrei variante cu alta masina?Un Mitsubishi Eclipse din '92 (si inca una meinmatriculata de piese)

dogarel 25-03-06 08:08

Re: Vand Golf 3
 
M-ar interesa mai mult sa iau banii pe masina.

dogarel 28-03-06 07:56

Re: Vand Golf 3
 
Sus Sus Sus

CT-87-ADY 28-03-06 08:14

Re: Vand Golf 3
 
bai baaa... voi sunteti nesimtiti?
Chiar nu vrea nimeni un GOLF 3 impecabil? :D sau visati toti k va luati cu 1000eu de afara peste 1an? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning