![]() |
Re: Vand Golf 3
Hai pe prima pagina!!!
|
Re: Vand Golf 3
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca? Din asta se deduc multe |
Re: Vand Golf 3
Quote:
|
Re: Vand Golf 3
Quote:
Vad ca daca am fost sincer si am spus ce merge si ce nu merge nu e bine. Daca nu spuneam si venea careva incepea: Oooooo, aaaaaaaa, nu merge broascaaaaaaa!!!! Blah Blah. |
Re: Vand Golf 3
se vede prietene.. GSM k nu ai nici o treaba cu masinile...
mai bine lasa`te de forumu asta ;) |
golf 3
Eu n-am spus-o cu rautate dar ..............
VANZARE BUNA |
Re: golf 3
Quote:
insemna k are motoru terminat a?? k a fost lovita? :)) sau cum? |
Re: Vand Golf 3
Up we go again.
|
Re: Vand Golf 3
Suuuuuuuuuus
|
Re: Vand Golf 3
Hai clientulee!!
|
Re: Vand Golf 3
5300 si pe prima pagina again.
|
Re: Vand Golf 3
Nu vrei variante cu alta masina?Un Mitsubishi Eclipse din '92 (si inca una meinmatriculata de piese)
|
Re: Vand Golf 3
M-ar interesa mai mult sa iau banii pe masina.
|
Re: Vand Golf 3
Sus Sus Sus
|
Re: Vand Golf 3
bai baaa... voi sunteti nesimtiti?
Chiar nu vrea nimeni un GOLF 3 impecabil? :D sau visati toti k va luati cu 1000eu de afara peste 1an? :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:32. |
- Copyright 2026 4Tuning