![]() |
sincer .. nici eu nu o vad prea repede lansata ... cel putin in forma actuala ... slabe sanse ...
|
Re:
Quote:
misto bot...FOARTE ... agresiv :D |
nu e ma...au uitat sa-i puna aripile...alea vin optional in varianta pe carbuni sau cea pe aburi! :lol:
|
impresionanta! shi biturbo ! ... turbo rulez! imi place! shi deskiderea e deosebita ...oricum e doar un concept shi kiar daca ar trece la producerea ei cu sigurantza mashina nu o sa mai fie la fel ...putzin probabil sa ajunga model de serie
|
da..are doua cazane pe carbuni ce produc aburi pentru turbine... :lol:
|
asta nu cred ca se va produce.. va ramane doar la stadiul de concept... se deplaseaza parbrizul la deschiderea usilor!! e ciudat rau!
|
1 Attachment(s)
Clip video:
|
zici ca esti intr`un avion.. ce fel se ridica usile cu parbrizu` !!!
|
o singura usa si 400 hp dintr-un 3l v6?crazy,dudeeee ... :twisted:
|
Re: Saab Aero-X
designul ii super doar ca ii greu sa iesi din el cand ploua.uda tot interiorul
|
Re: Saab Aero-X
si totusi cum se procedeaza cand ploua!?????
|
Re: Saab Aero-X
mai multe detalii despre saab si poze!!! : https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=17647
|
Re: Saab Aero-X
Masina de viitor....Jos palaria la felu in care se deschid usile...n-am mai vazut asa ceva pana acum
|
Re: Saab Aero-X
nice one....
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning