Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Style & Motion (https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion.html)
-   -   Intalnire - Liberty Parade 2009 (https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion/133322-intalnire-liberty-parade-2009-a.html)

mastersync 15-07-09 16:35

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
ce de vara ma ca asta e all season :)

offtopic : adu` dvd`ul vineri ca ne combinam cumva :)

mastersync 17-07-09 12:14

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
hmm , asta nu`i buna ... pai vb una si facem alta ?pana la urma cine mai mege ? eu cu a mea , un coleg inca 2 prieteni si`o prietena de a mea , o fata si`un baiat vroiam sa bag la fia in masina , fia cu prietena , sorin cu madalina .......si se mai anunta un baiat cu bmw`ul ? atat ?

Vj_AlecS 17-07-09 12:23

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
ce trist.. aiurea o dam la intors. eu vroiam sa zic sa plecam putin mai devreme si acum.. offf beny ne lasi la greu:D

mastersync 18-07-09 12:06

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
datorita faptului ca suntem putini nu ne mai intalnim in constitutiei . merg decat eu fia si sorin cu 3 masini , daca mai vreti sa mergeti ne gasiti la nr de tel 0768780443 . plecam la 19 din bucuresti

taz.frkz 18-07-09 12:59

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
cine poate sa ma ia si pe mine sa-mi dea un add pe andy.frkz

taz.frkz 19-07-09 10:49

Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
 
scuze mastersync si scuze si beny ca te-ai bagat pentru mine si n-am fost eu ok. Cand am postat eram gata sa merg si pe urma s-a modificat. Imi pare rau ca v-am incurcat si inca o data scuze beny ca te-ai bagat pt mine si eu nu am fost ok.


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning