![]() |
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
ce de vara ma ca asta e all season :)
offtopic : adu` dvd`ul vineri ca ne combinam cumva :) |
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
hmm , asta nu`i buna ... pai vb una si facem alta ?pana la urma cine mai mege ? eu cu a mea , un coleg inca 2 prieteni si`o prietena de a mea , o fata si`un baiat vroiam sa bag la fia in masina , fia cu prietena , sorin cu madalina .......si se mai anunta un baiat cu bmw`ul ? atat ?
|
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
ce trist.. aiurea o dam la intors. eu vroiam sa zic sa plecam putin mai devreme si acum.. offf beny ne lasi la greu:D
|
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
datorita faptului ca suntem putini nu ne mai intalnim in constitutiei . merg decat eu fia si sorin cu 3 masini , daca mai vreti sa mergeti ne gasiti la nr de tel 0768780443 . plecam la 19 din bucuresti
|
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
cine poate sa ma ia si pe mine sa-mi dea un add pe andy.frkz
|
Re: Intalnire - Liberty Parade 2009
scuze mastersync si scuze si beny ca te-ai bagat pentru mine si n-am fost eu ok. Cand am postat eram gata sa merg si pe urma s-a modificat. Imi pare rau ca v-am incurcat si inca o data scuze beny ca te-ai bagat pt mine si eu nu am fost ok.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:31. |
- Copyright 2026 4Tuning