![]() |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
HAIDETI CU POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
8 Attachment(s)
Una a mea........
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
frumoasa decapotabilaaaaaaaaaa.s-o stapanesti sanatossssss
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
haideti cu pozeleeeee baieti si feteeee
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
FLORYNU
da ai facut prelungire la capota inspre parbrizzzzz???SAU ASA ESTE MODELUL ASTA? |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
prelungire capota de la steinmetz...
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
CAT A COSTAT??
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
250 de euro cu transport cu tot
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
8 Attachment(s)
Eii bine, mie modelul asta de ASTRA imi place!... :twisted:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
cea rosie e frumusica dar mie nu imi place tuningul extrem ...
iar bertonele........... ei bine asta ar fii unul dintre motivele de care nu e frumos kit-ul CARZONE ... pt ca e acelasi de la Bertone pana la Logan ... Cea albastra : Jos palaria ... respect |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
7 Attachment(s)
foto cu a mea bestiuta
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
frumoase foc.dar fete nimik
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
7 Attachment(s)
citeva poze si cu astra mea
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
apropo si pt cei interesati masina este de vinzare
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
10 Attachment(s)
:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:58. |
- Copyright 2026 4Tuning