Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

bogdan_r5 04-08-09 14:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
HAIDETI CU POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

florynu 05-08-09 09:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
8 Attachment(s)
Una a mea........

bogdan_r5 06-08-09 07:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
frumoasa decapotabilaaaaaaaaaa.s-o stapanesti sanatossssss

bogdan_r5 06-08-09 07:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
haideti cu pozeleeeee baieti si feteeee

bogdan_r5 06-08-09 08:00

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
FLORYNU
da ai facut prelungire la capota inspre parbrizzzzz???SAU ASA ESTE MODELUL ASTA?

florynu 06-08-09 10:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
prelungire capota de la steinmetz...

bogdan_r5 07-08-09 11:25

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
CAT A COSTAT??

florynu 07-08-09 13:52

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
250 de euro cu transport cu tot

GJ 64 GAB 07-08-09 14:11

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
8 Attachment(s)
Eii bine, mie modelul asta de ASTRA imi place!... :twisted:

florynu 07-08-09 18:15

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
cea rosie e frumusica dar mie nu imi place tuningul extrem ...
iar bertonele........... ei bine asta ar fii unul dintre motivele de care nu e frumos kit-ul CARZONE ... pt ca e acelasi de la Bertone pana la Logan ...


Cea albastra : Jos palaria ... respect

VFFtuning 14-08-09 10:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
foto cu a mea bestiuta

bogdan_r5 15-08-09 13:09

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
frumoase foc.dar fete nimik

dany_rdn 16-08-09 01:13

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
citeva poze si cu astra mea

dany_rdn 16-08-09 01:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
apropo si pt cei interesati masina este de vinzare

pwr_bz 16-08-09 08:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
10 Attachment(s)
:arrow:


All times are GMT +2. The time now is 00:58.

- Copyright 2026 4Tuning