baaaaa rasu lumii ce e acolo---- cel mai mult rad de moldovenii aia 2 --- ce tare a fost proba cu ligheanul de apa \" ba mai udat in piiiiiiiiiiip la piiiiiiippp \" \" taci in piiiiiiiiiiiiiiiip matii poate iti piiiiiiiiiiiiiiiiip un pumn in gura\" ! is de coma moldovenii !
sau un tanar spune \" deci eu am dat comenzile klumea dar nu le-a primit masina\" :D :D :D :D :D :D ! ce-a mai tare e femeia aia careia vitezele ii schimba sotul si tot ala mai trage si de volan ! sa nu mai vorbim de aia chioara cara nu vede la 5m in fata masinii ! :D :D
|