![]() |
Re: INTALNIRI....eXtreme
Eu am venit....la asta nu am ajuns si am anuntat inainte!Daca precedentul post se referea si la mine... imi pare rau!
|
Re: INTALNIRI....eXtreme
Ba ce dracu e linistea asta aici ma?
Ia zi vericule,cand ati fixat urmatoarea intalnire ca de la ultima am lipsit ca a avut STEAUA meci! |
Re: INTALNIRI....eXtreme
Ba imi raspundeti si mie??
|
Re: INTALNIRI....eXtreme
ce vrei mah? momentan nu vor mai fi intalniri....
|
Re: INTALNIRI....eXtreme
Si ce ma,daca eu vreau sa ma intalnesc cu tine ma refuzi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning