Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Cel mai “fericit” Bentley Continental GT (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/132164-fericit-bentley-continental-gt.html)

b0gdan_max 06-07-09 16:49

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
ar fi stat bine pe multe alte masini, dar pe un bentley...????? :|

alexymat 06-07-09 17:25

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Nu se poate:)))

Bogdan.IS 06-07-09 19:23

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
nu mi-a placut cum suna execrabil , si am dat urat . dumnezeule , ce l-au stricat .

al1ca 06-07-09 20:05

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
pacat de masina...prefer varianta stock;)

free1_4ever 06-07-09 20:51

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
sincer sa fiu...putea sa fie si ....culoarea.....sobolan oparit.....ca tot imi placea.....doar e un Bentley GT

catalin4u24 07-07-09 00:31

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
poezie:
daca ti-o iei,
ori esti fata
ori esti gay
:lol:

claud1u_BDT 07-07-09 01:36

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
e o masina pt cei care inca nu s-au maturizat ...arata bine..

shu.lee 07-07-09 05:04

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
desenele alea strambe reprezinta o opera de arta ? pai ceva de genu' deseneaza si nepoata-mea de 4 ani :) si bentley-ul nu e o masina pe care sa desenezi fluturasi si stelute... . s-a trezit si asta intr-o dimineata si si-a zis plin de convingere: sa moara calu, sunt artist. si cum sa atragi atentia daca nu pictand un bentley ? ca mesaju e defapt: uite dom' le, mi-am permis sa pictez un bentley...

AlexAstra 07-07-09 09:37

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
la ce poate masina asta...era nevoie de un "cosmar" pe masina...:))

andyspic 07-07-09 10:29

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
merge...dar mi se pare ca e cam extravaganta....intr-un fel

YGD-sef 09-07-09 19:49

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Boring!

TRX 14-07-09 14:31

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Se pierde aerul degajat de numele Bentley. Imi seamana mai mult cu un Avensis ... dar merge.

the_one_and _only 14-07-09 15:42

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 2485384)
Se pierde aerul degajat de numele Bentley. Imi seamana mai mult cu un Avensis ... dar merge.

Aura care inconjura un Bentley a disparut o data cu venirea nemtilor de la VW, Arnage e probabil ultimul Bentley adevarat, alaturi de variatile sale, Azure si Brooklands.

helen 22-07-09 23:44

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
bataie de joc:roll:(

shobby_ams 23-07-09 13:41

Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
 
:)) funky car :))


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning