![]() |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
ar fi stat bine pe multe alte masini, dar pe un bentley...????? :|
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Nu se poate:)))
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
nu mi-a placut cum suna execrabil , si am dat urat . dumnezeule , ce l-au stricat .
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
pacat de masina...prefer varianta stock;)
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
sincer sa fiu...putea sa fie si ....culoarea.....sobolan oparit.....ca tot imi placea.....doar e un Bentley GT
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
poezie:
daca ti-o iei, ori esti fata ori esti gay :lol: |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
e o masina pt cei care inca nu s-au maturizat ...arata bine..
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
desenele alea strambe reprezinta o opera de arta ? pai ceva de genu' deseneaza si nepoata-mea de 4 ani :) si bentley-ul nu e o masina pe care sa desenezi fluturasi si stelute... . s-a trezit si asta intr-o dimineata si si-a zis plin de convingere: sa moara calu, sunt artist. si cum sa atragi atentia daca nu pictand un bentley ? ca mesaju e defapt: uite dom' le, mi-am permis sa pictez un bentley...
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
la ce poate masina asta...era nevoie de un "cosmar" pe masina...:))
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
merge...dar mi se pare ca e cam extravaganta....intr-un fel
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Boring!
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Se pierde aerul degajat de numele Bentley. Imi seamana mai mult cu un Avensis ... dar merge.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Quote:
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
bataie de joc:roll:(
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
:)) funky car :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning