![]() |
Re: strut bar de la wiechers
super
|
Re: strut bar de la wiechers
110E! ata e pretul!
|
Re: strut bar de la wiechers
Quote:
o poza ceva dimensiuni? |
Re: strut bar de la wiechers
daps!
dar nu e problema cu trimisul in tzara! :) |
Re: strut bar de la wiechers
Bara aia merge pe un alfa spider?...ceva dimensiuni ?
|
Re: strut bar de la wiechers
probabil nu....cauta ca trebuie sa fie bari pt alfa cu siguranta.
|
Re: strut bar de la wiechers
Quote:
|
Re: strut bar de la wiechers
Clar ca ma intereseaza...
|
Re: strut bar de la wiechers
pai da-mi un pm cu datele si iti trimit pretul si daca e ok ti-o aduc!
|
Re: strut bar de la wiechers
sa o stapanesti sanatos. eu abia acum am vazut-o. cum e cu ea montata? se simte vreo diferenta?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning