Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/131673-europa-motorizata-strans-california-eveniment.html)

Cr0c0 F 02-07-09 20:08

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
frumoase toate..
nu stii de unde sa alegi:)):D

ArG3nT0 02-07-09 20:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ceva frumos...unii spuneau ca americanii nu prea au treaba cu tunningul dar se pare ca mai au si ei gusturi :))

pushtiu_teribil_22 02-07-09 22:30

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
rai :X

daffy2902 02-07-09 23:06

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
super marfa Golf`urile :X:X:X

bogg 02-07-09 23:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Bine, bine, DAR ce cauta Lexusurile alea GS p'acol?

B3ST 03-07-09 01:15

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
hm... oare unde mi-am lasat masina ??

criss4u 03-07-09 09:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce comic :)) dupa ce ca in america abia gasesti o femeie mai slim si pe alea le-au pus la sfarsit in o poza mica:)) , sau erau tot europene?:D

ady_grassu 03-07-09 09:52

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
frumoase jucarii....chiar foarte frumoase...

BR-03-PMP 03-07-09 10:37

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
cei frumos si lu D-zeu ii place una mai frumoasa ca alta:D

L3g1onaruL 03-07-09 12:16

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
vreo dacie ?! :))

speed_csn 03-07-09 12:29

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by badeaboy_jr (Post 2456543)
Nissan GT-R nu e european...oricum superbe toate. M`am uitat de doua ori la poze.

Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

adrian78bmw 03-07-09 13:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by speed_csn (Post 2458631)
Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

nu a fost preluare ci o alianta si in acel moment nissan mergeau in pierderi noroc ca au venit renault cu platforme comune si i-au adus pe plus..

Le.Yoko 03-07-09 17:56

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
stie cineva ce tip de Lexus este ala din a 6 a poza,visiniu ??? :D

lucian1985 03-07-09 18:10

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Cea mai tare poza e ultima :D:D

21-POW 04-07-09 11:39

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce masini bengoase avem in Europa


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning