![]() |
Re: BMW E30 327
motorul este trecut in acte?
|
Re: BMW E30 327
n cred ca exista cineva destul de nebun sa treaca un 4000cm in acte...
|
Re: BMW E30 327
la cat e impozitul la 4.000 cmc e ca si cum te-ai pisa contra vantului :d
|
Re: BMW E30 327
up up....
|
Re: BMW E30 327
up...
|
Re: BMW E30 327
te intereseaza si schimburi?
|
Re: BMW E30 327
ce ai?
|
Re: BMW E30 327
closed
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:22. |
- Copyright 2026 4Tuning