![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
servere vreau si eu va rog frumos :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cand o merge sa descarci jocul de pe filebox sa imi dai si mie un pm!
|
Re: NFS UG2 Drifters
De dragul vremurilor, se mai da careva?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma dau eu..
Da un id vbim si ne dam :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Imi explica si mie cum pot juca LAN cu Hamchi joc UG2 de mult timp dar doar eu singur si am luat hamachi dar nu stiu sa-l folosesc.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se mai da careva pe drift?:| Anuntati si voi va rog...si da`ti pe pm serveru si parola
|
Re: NFS UG2 Drifters
A ramas serverul facut de mine : DriftLeague cu pass : xtoz , eu inca ma mai dau asa de plictiseala, daca te tine ,hai sa ne dam.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Felicitarile mele celor care s-au adunat aseara si s-au dat! Va astept si la noapte pe DriftLeague cu parola xtoz. O zi buna!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hehe. "v`am cam dat punctaj " aseara :D Good job si voua >:D<
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ne reunim diseara in jurul orei 22:00 pe acelasi server?
|
Re: NFS UG2 Drifters
ba bulangiilor cand va mai invartiti dati un semn de viata ca sa va arat cum se fac drifturi ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se invarte careva acum ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
m-ai batut si tu odata in viata asta ,si de atuncea imi tot scoti ochii :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
joaca cineva acum?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning