Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Şcolile de şoferi din Bucureşti înţelese să crească tarifele, amendate cu 360.000euro (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/130333-scolile-soferi-bucuresti-intelese-creasca-tarifele-amendate-360-000euro.html)

turbojack 28-06-09 09:33

Re: Şcolile de şoferi din Bucureşti înţelese să crească tarifele, amendate cu 360.000
 
Este doar praf in ochi,sa vada "boboru' " ca justitia nu doarme.
800 tarif nu e mult,daca luam in considerare costul benzinei si al intretinerii masinilor "rupte" de cursanti.
Prin UE costa circa 1000€,deci o cincime.
Mai bine s-ar lua de dobanzile percepute de banci.

Mustang 28-06-09 09:41

Re: Şcolile de şoferi din Bucureşti înţelese să crească tarifele, amendate cu 360.000
 
Quote:

Originally Posted by turbojack (Post 2443663)
Este doar praf in ochi,sa vada "boboru' " ca justitia nu doarme.
800 tarif nu e mult,daca luam in considerare costul benzinei si al intretinerii masinilor "rupte" de cursanti.
Prin UE costa circa 1000€,deci o cincime.
Mai bine s-ar lua de dobanzile percepute de banci.

+1... la faza cu justitia.
In banci insa... n-ai sa vezi niciodata ca isi baga "botul" justitiarii.


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning