![]() |
Re: Şcolile de şoferi din Bucureşti înţelese să crească tarifele, amendate cu 360.000
Este doar praf in ochi,sa vada "boboru' " ca justitia nu doarme.
800 tarif nu e mult,daca luam in considerare costul benzinei si al intretinerii masinilor "rupte" de cursanti. Prin UE costa circa 1000€,deci o cincime. Mai bine s-ar lua de dobanzile percepute de banci. |
Re: Şcolile de şoferi din Bucureşti înţelese să crească tarifele, amendate cu 360.000
Quote:
In banci insa... n-ai sa vezi niciodata ca isi baga "botul" justitiarii. |
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning