![]() |
Re: cine are audi 100
nici eu nu vroiam sa il schimb pe motorina:( dar avea consumul mare, si motorina e mai "usor" de gasit;) dar daca imi iau 100 o sa fie sigur pe benzina...tot de 2.3 :D
|
Re: cine are audi 100
Quote:
Salut. Daca ai nevoie de piese , am un Audi 90 de vanzare in stare excelenta. Pentru mai multe detalii vezi anuntul din rubrica Bazar Auto. |
Re: cine are audi 100
multumesc, s-ar putea sa am nevoie de piese pt el...daca poti pune link-ul, ca nu am gasit anuntul tau:(
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
culoarea asta am avut-o si eu inainte sa o fac rosie...intreriorul e la fel ca al meu...sa vad cum fac rost de bani, mai vorbim pentru ea....
|
Re: cine are audi 100
Salut Baieti!
Am Un Audi 100 2.3e Din 94 Si Caut Accesorii (bandouri, Ornamente ...) |
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Ziceati careva de tobe....Adevarul ca 5-ul in linie are un sunet beton si cu toba de serie.Io nu am toba sport si nici nu am auzit unul care are:( Stie careva tobe la ceva pretz bun?io am auzit de ceba bosal pe la 2 mil si ceva.Dar sunt ce trebe?in sensul ca sa sune numai de la 3-4 mii in colo,nu sa iti unfle capul pe la 2000.Si io sunt rau...vreau toba"profi"si la pret de 50 de euroi:P :)) Dar ce sa faci...la 8 mil salar pe luna de unde 200 de euroi pe un remus??
|
Re: cine are audi 100
.....da te cred ca e greu cu banii crede-ma ca stiu cum e dar decat sa bani pe un gunoi prefer sa imi fac ceva de calitate ...eu am zis ca la vara vreau sa ma duc pana la Curtea de Arges sa imi fac toata coloana de la motor pana in spate sa fie de inox si cred ca si borla e destul de ok si ca pret e bun....oricum abia astept sa le pun sa vad cum suna ca si asa cu astea originale e ok dar ceva mai bun nu strica :D:D:D:D:D:D:d
|
Re: cine are audi 100
babi am reusit sa-i dau de capat.cred.
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Salut fratiilor!!Mi-am cumparat un Audi 100 cc mere beton,super masini si acuma caut un motor puternic,dar are tractiune pe fata si nu prea as vrea sa ma complic sa ii pun tractiune pe spate.Deci daca ma puteti ajuta si pe mine sa gasesc un motor puternic(un 24v in special caut:D )
|
Re: cine are audi 100
Eu zic sa cauti ori un 2,2 turbo ori un 2,3 20v beton motoare
|
Re: cine are audi 100
mersi pentru sfat,sa vad daca gasesc un 2,3 20v bun....in limita baniilor binenteles :lol:
|
Re: cine are audi 100
Salut.
Eu am un 10v turbo MC2 de vanzare.Acum e pe masina mea un 200 Turbo Quattro din "89.Motorul merge beton dar il schimb cu un 3B(20v turbo) asa ca-l dau complet cu istalatie electrica , calculator, intercooler etc. Marele avantaj (zic eu) e ca inca se afla pe masina si ce poate vedea ,auzi etc.E-mail: [email protected] |
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning