Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Idei grile fata - LOGAN (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/130201-idei-grile-logan.html)

andi_cimpean 27-07-09 14:26

Re: Idei grile fata - LOGAN
 
Quote:

Originally Posted by Relu_GTT (Post 2515705)
Asta a fost printre primele loganuri daca nu chiar primul cu grila modificata asa
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1206650876

chiar de la mine din oras...si eu nu stiu de ea...Rusinica mie:D

CJ-98-BAD 27-07-09 15:19

Re: Idei grile fata - LOGAN
 
Quote:

Originally Posted by Alejandro (Post 2431748)
nimeni cu o idee noua?

Se poate face modificari doar la grila (poza1,2) dar este mult mai bine daca clientul doreste sa fie modificata toata bara fata. In scurt timp o sa iti arat un model de bara fata de logan modificat, simplu si cochet care arata foarte bine

firebebita 15-05-12 09:56

Re: Idei grile fata - LOGAN
 
[QUOTE=Alejandro;2431479]
ma intereseaza si pe mine o astfel de grila am putea sa luam legatura si s-a rezolvam aceasta problema????


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning