Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/129985-bulgarii-posesori-bentley-verificati-averi.html)

bogdan_olteanu83 23-06-09 09:49

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
saracie,saracie.da nu prea e saracie.......uite criza nu e criza!

woodywww 23-06-09 10:32

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
S-au indragostit bulgarii de bentley..:)) e treaba lor cum au facut banii, mai bine ii verifica pe aia de la guvern care trag pe noi pana la ultimul leu! Mama lor de comunisti!

Claw166 23-06-09 11:24

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
discriminare :lol: saracii de ei :))

slayersland 23-06-09 11:36

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2430045)
pai cred ca si in Romania daca s-ar incepe o verificare fiscala pe baza masinilor detinute si pe baza averii...s-ar constata un "mare" lucru...nimic nu se castiga legal.

Legea nu tine loc de constiinta, si ptr mine nu conteaza daca e "legal" sau nu, tot furat se numeste, atata timp cat eu nu recunosc autoritatea sistemului si practicile aferente...daca sunt obligat sa ma raportez la un sistem nu inseamna ca sunt de acord cu el si ca ce stabileste el ca e legal mi se pare si mie ca e legal. Eu as desfiinta sistemul bancar in primul rand, ca asta suge miliarde dupa miliarde "legal". Bentley-urile alea sunt apa de ploaie, sunt organizatii si oameni care castiga cat sa-si ia 100 de Bentley-uri pe an. Chestia e ca se incearca sa se elimine cei care nu fac parte din sistemul lor "legal" pentru ca le fac concurenta, s-a inceput o noua era...a oamenilor "curati" care fac miliarde si isi fac legile singuri prin marionetele de politicieni si le impun oamenilor simpli. Din ce in ce mai mult ma trezesc ca trebuie sa aleg o banca pentru cutare sau cutare lucru fara sa am de ales...las comision indiferent de dorinta mea, sunt obligat apoi la pensie privata...de ce sa fie de stat, fara profit? cand poate lua si Tiriac saracu cateva miliarde de euro, ca e om si el doar...si face bani legal, ce daca oamenii nu au incotro, asa zice legea...apoi cu bursa si alte tampenii care scot bani din nimic...unii muncesc si altii fac gambling cu banii lor.

UrSoY 23-06-09 16:53

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
dak stai sa o gandesti putin km majoritatea kre isi iau ori au dat bufu bine ori au prea multi bani de la taticu ...in romania sunt 2 parti : 1 kre fura si au ce au ...si 2 kre is mai "fraieri" si muncesc pe p..la lor...si traiesc academic:))

bogdan_olteanu83 24-06-09 09:14

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
pai la noi au papat citeva milioane de euro doar pt. a face studii si calcule la o autostrada care nu se va construi....ca nu a fost aprobata....chiar trebuiesc milioane euro pt a face calcule...in conditiile in care elevii romini au luat toate olimpiadele mondiale la metematica

slayersland 28-06-09 11:53

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
Tariceanu si-a luat Bentley, lol. Vreau lege si aici, urgent!

darck_angel64 04-07-09 12:24

Re: Toţi bulgarii posesori de Bentley verificaţi la averi
 
ce frumos ar fi...


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning