![]() |
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
As opta pentru culoare si desenul de pe ea....nu cap de mort, nu aerisire capota :D
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
frumos desenul d pe lateral....:D
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
Ce au avut cu CL-ul , cu ce i-a suparat de a trebuit sa ii faca asta. Priza pe capota , cap de mort , paint cu dragoni , WTF ? :sad: . Si ca sa fie si mai "frumoasa" i-au pus si jantele de 55AMG . Pentru un CL as opta oricand la un kit Carlsson .
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
CUm a zis si vlad_ct nu prea merge paint-ul ala pe o masina de lux ...ceva sport da dar...o masina de lux ramane masina de lux :)
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
Frumos dar cred ca era mai frumos stock!;)
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
Quote:
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
Priza de aer face ....urātă maşina īn rest culoarea e demenţială şi acel airbrush (dacă e airbrush) pe partea spate e criminal !
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
masina e minunata si stock dar asa e incredibila, mai putin priza aia de pe capota care e hidoasa. macar sa o fi facut altfel, nu asa de patrata daca tot vroiau priza de aer pe capota.
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
O bestie! :D
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
CL-u stock DA ... asta nuprea , cam aiurea ...
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
Quote:
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
prea frumoasa ...mertzanu de knd e e mai mult cu elegantza ..ce a inceput sa scoata in ultimii ani mai sportive...oricum nebun sa fii sa zici k nu ai vrea asa cv:|
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
tot mai tare e Dacia Naic Edishan :lol:
Votat NU ! |
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
cine e Ed Hardy? :-?
|
Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
frumoasa rau masina dar nu-mi place deloc capota
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:11. |
- Copyright 2026 4Tuning