Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/129957-mercedes-cl63-amg-haine-ed-hardy.html)

Cypos 22-06-09 15:08

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
As opta pentru culoare si desenul de pe ea....nu cap de mort, nu aerisire capota :D

HAll3x 22-06-09 15:28

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
frumos desenul d pe lateral....:D

alinush27 22-06-09 15:29

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
Ce au avut cu CL-ul , cu ce i-a suparat de a trebuit sa ii faca asta. Priza pe capota , cap de mort , paint cu dragoni , WTF ? :sad: . Si ca sa fie si mai "frumoasa" i-au pus si jantele de 55AMG . Pentru un CL as opta oricand la un kit Carlsson .

DTH 22-06-09 15:32

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
CUm a zis si vlad_ct nu prea merge paint-ul ala pe o masina de lux ...ceva sport da dar...o masina de lux ramane masina de lux :)

YGD-sef 22-06-09 16:06

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
Frumos dar cred ca era mai frumos stock!;)

UNLORD 22-06-09 16:30

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
Quote:

Originally Posted by bogg (Post 2428030)
Dubai :neutral:
Nu stiu ce sa zic despre modelele specifice brandului Ed Hardy pe un coupe de lux. Suna tentant, insa altceva, nu ce este prezent pe aceasta masina.
In ansmblu este ok, exceptie de la regula facand sigla si cutia de cartofi decupata si pusa pe capota.

Bine spus!

Tweety_rzw 22-06-09 17:20

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
Priza de aer face ....urātă maşina īn rest culoarea e demenţială şi acel airbrush (dacă e airbrush) pe partea spate e criminal !

laur_nsl 22-06-09 18:16

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
masina e minunata si stock dar asa e incredibila, mai putin priza aia de pe capota care e hidoasa. macar sa o fi facut altfel, nu asa de patrata daca tot vroiau priza de aer pe capota.

AdrianJ 22-06-09 19:52

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
O bestie! :D

adrian_tl30 22-06-09 22:14

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
CL-u stock DA ... asta nuprea , cam aiurea ...

woodywww 23-06-09 10:16

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
Quote:

Originally Posted by slayersland (Post 2428010)
Ce bun gust? Ce e porcaria aia de pe capota? Abia iti permiti sa strici o Toyota cu asa ceva...apoi desenele alea de masina japoneza de 15 mii euro, tunata cu inca 500, capu ala de mort e jalnic, proiectoarele alea puse ca nuca in perete in bara fata...nu i-a pus nimic normal pe ea...numa aberatii. Eleronul sa zic ca e cat de cat reusit...

Si daca ma uit la vot, 10 da, 3 nu...imi dau seama de cultura tuning din Romania...de asta te minunezi cand te uiti pe strada...atatea steme nike pe geamuri, icoane si cruci atarnate in manunchi de oglinda, eleron din cauciuc, astia sunt oamenii care tanjesc sa isi puna o trapa de-aia pe capota unui CL, dar bine ca nu il au majoritatea...

Ca mare dreptate ai!

UrSoY 23-06-09 17:06

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
prea frumoasa ...mertzanu de knd e e mai mult cu elegantza ..ce a inceput sa scoata in ultimii ani mai sportive...oricum nebun sa fii sa zici k nu ai vrea asa cv:|

Claw166 23-06-09 17:43

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
tot mai tare e Dacia Naic Edishan :lol:
Votat NU !

teddyb 23-06-09 18:34

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
cine e Ed Hardy? :-?

LAURENTIU94 01-07-09 12:07

Re: Mercedes CL63 AMG īn haine Ed Hardy
 
frumoasa rau masina dar nu-mi place deloc capota


All times are GMT +2. The time now is 09:11.

- Copyright 2026 4Tuning