![]() |
1 Attachment(s)
o scurta prezentare ...
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Quote:
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Quote:
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Semnez si eu prezent.Intrebarea e ne vedem direct acolo sau ne adunam undeva si mergem impreuna pana acolo?
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Quote:
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Quote:
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
Mama ce urat e azi afara :)) Cred k e cea mai frumoasa zi in ultima luna :D Nasol k sa amanat pentru ca azi kiar e frumos.
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
dap e frumos ... da nu aveam de unde sa stim... ca e asa frumos ai vazut cum a fost ieri alaltaieri... si + ca dea sta.. la meteo au zis... partial noros
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
foarte frumos afara :((
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
nu se mai aude nimic cu sedinta foto?>
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
pei cred ca au mai fost vro 2 sedinte de atunci :):twisted:
|
Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
ma refeream la sedintele alea la care participam toti
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning