Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Sedinta foto REPROGRAMATA !!! (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/12905-sedinta-foto-reprogramata.html)

GolfuletzS 03-03-06 09:27

1 Attachment(s)
o scurta prezentare ...

Pitu 11-03-06 10:20

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by Danny-***ure STN
Eu zic ca schimbarea orei ar fi mai buna deoarece ar creste numarul membrilor participanti, participand si cei veniti pt cursa :roll:

Cu respekt !!!

eu nu inteleg , ce cursa e in data de 19 martie ?

tng 11-03-06 12:36

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by twwety
eu nu inteleg , ce cursa e in data de 19 martie ?

cred ca despre asta vorbeste https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/14191-cursa-martisorului-19-martie-2006-grt.html

MC Mate 11-03-06 16:22

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Semnez si eu prezent.Intrebarea e ne vedem direct acolo sau ne adunam undeva si mergem impreuna pana acolo?

ZerO_CooL 11-03-06 16:47

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by tng

Nu cred ca despre asta era vorba, ci de cursa pe care o avea in plan Legal Racing pentru 19 martie.

Danny-future STN 15-03-06 16:08

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Nu cred ca despre asta era vorba, ci de cursa pe care o avea in plan Legal Racing pentru 19 martie.

Dap zero_cool, de aia vorbeam , oricum nu mai e de actualitate...

MC Mate 19-03-06 10:26

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Mama ce urat e azi afara :)) Cred k e cea mai frumoasa zi in ultima luna :D Nasol k sa amanat pentru ca azi kiar e frumos.

GolfuletzS 19-03-06 10:31

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
dap e frumos ... da nu aveam de unde sa stim... ca e asa frumos ai vazut cum a fost ieri alaltaieri... si + ca dea sta.. la meteo au zis... partial noros

Pitu 19-03-06 11:06

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
foarte frumos afara :((

Pitu 23-05-06 18:36

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
nu se mai aude nimic cu sedinta foto?>

GolfuletzS 23-05-06 18:48

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
pei cred ca au mai fost vro 2 sedinte de atunci :):twisted:

Pitu 24-05-06 09:23

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
ma refeream la sedintele alea la care participam toti


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning