![]() |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
CHOP SHOP 2 !?
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Astia deja sunt la al nivel. Daca la noi inca se mai vorbeste de tuning in spatele blocului, astia fac masini de la zero in spatele blocului :). Si nu orice masini, ci supercar-uri :))
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
chinezii si tuningu... cel mai bine arata masina dupa parerea mea in poza NR. 6
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
o copie XEROX nereusita:P:P:P yeah:P:P
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
e foarte tare masina, nu e copie fidela dupa ENZO, e inspirata, nu vad sa scrie undeva FERARRI. Arata bine degeaba ziceti ca nu, astia fac masini aproape de la zero in garaje personale si noi nu suntem in stare sa facem masini industrial (GOLAN nu e masina e caruta cu motor).
Daca are si un motor de 2.5-3 litri si vreo 200 de cai e suficient sa faca furori. Tot respectu pentru China, o sa fie urmatoarea putere economica mondiala in cativa ani. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Chiar ca nu au nici o gara chinezii cu tuningul.Mie unul nu imi place aceasta "piesa"
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
multi ati dori sa o aveti , si cum ursul nu ajuge la miere spune ca e acra :) asa sunteti si voi
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
numa masini d`astea sa`ti dea domnu sa ai,daca tot o apreciezi atata :)) :))
parca vad ca e si FWD...Jenibil |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Ce-i asta frate? Cea mai penibila copie dupa Enzo FXX ... ? Nu exista un cuvant destul de urat in Dex care sa descrie chestia asta si firma de kk care copiaza masinile scumpe
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Oricum, arata mai bine de 1000 de ori decît "mioriticele" 1300 cu motoare R 5 sau alte aberatii :D
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
are niste forme foarte frumoase...dar ii lipsesc dimensiunile...Latime+lungime
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
trebuia lăsată cum era,dar felicitari lor pt ca pot face multe;) fake-uri
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
si totusi exista.........................fratilor .....cand il va duce cqapu pe un romanas de al nostru sa scoata dintr-un ARO ,HUMMER........vom putea sa ne spalam pe picioare in cana lor de sake ,pan a atunci..........la tati ni greu
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
chinezii astia fac replici la tot ... o sa le aduca in "Europa" aici la noi sa le vanda cu "tzetze mii" cum pronunta ei ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning