Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/128820-chinezii-tuneaza-geely-beauty-leopard.html)

madutz2006 15-06-09 12:30

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
CHOP SHOP 2 !?

daniel-lucian 15-06-09 12:35

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
Astia deja sunt la al nivel. Daca la noi inca se mai vorbeste de tuning in spatele blocului, astia fac masini de la zero in spatele blocului :). Si nu orice masini, ci supercar-uri :))

B3ST 15-06-09 12:36

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
chinezii si tuningu... cel mai bine arata masina dupa parerea mea in poza NR. 6

BR-03-PMP 15-06-09 13:20

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
o copie XEROX nereusita:P:P:P yeah:P:P

alzisor 15-06-09 14:06

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
e foarte tare masina, nu e copie fidela dupa ENZO, e inspirata, nu vad sa scrie undeva FERARRI. Arata bine degeaba ziceti ca nu, astia fac masini aproape de la zero in garaje personale si noi nu suntem in stare sa facem masini industrial (GOLAN nu e masina e caruta cu motor).

Daca are si un motor de 2.5-3 litri si vreo 200 de cai e suficient sa faca furori.

Tot respectu pentru China, o sa fie urmatoarea putere economica mondiala in cativa ani.

pwr_bz 15-06-09 14:24

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
Chiar ca nu au nici o gara chinezii cu tuningul.Mie unul nu imi place aceasta "piesa"

riv_gms 15-06-09 14:37

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
multi ati dori sa o aveti , si cum ursul nu ajuge la miere spune ca e acra :) asa sunteti si voi

HoricutzWSR 15-06-09 15:03

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
numa masini d`astea sa`ti dea domnu sa ai,daca tot o apreciezi atata :)) :))

parca vad ca e si FWD...Jenibil

ovydioo 15-06-09 15:19

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
Ce-i asta frate? Cea mai penibila copie dupa Enzo FXX ... ? Nu exista un cuvant destul de urat in Dex care sa descrie chestia asta si firma de kk care copiaza masinile scumpe

CyberCSX 15-06-09 15:31

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
Oricum, arata mai bine de 1000 de ori decît "mioriticele" 1300 cu motoare R 5 sau alte aberatii :D

andi_cimpean 15-06-09 16:17

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
are niste forme foarte frumoase...dar ii lipsesc dimensiunile...Latime+lungime

CyberCSX 15-06-09 16:25

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
Quote:

Originally Posted by ovydioo (Post 2409218)
Ce-i asta frate? Cea mai penibila copie dupa Enzo FXX ... ? Nu exista un cuvant destul de urat in Dex care sa descrie chestia asta si firma de kk care copiaza masinile scumpe

Da PE PARIU ca daca ai avea o REPLICANTA din asta ai patrula cu 30 la ora si muzica data la maxim TZANTZOS cu ea "pe traseu" la agatat de gagici :D :D :D :D :D

hiena 15-06-09 16:43

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
trebuia lăsată cum era,dar felicitari lor pt ca pot face multe;) fake-uri

madamobile88 15-06-09 17:00

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
si totusi exista.........................fratilor .....cand il va duce cqapu pe un romanas de al nostru sa scoata dintr-un ARO ,HUMMER........vom putea sa ne spalam pe picioare in cana lor de sake ,pan a atunci..........la tati ni greu

RoByNeT 15-06-09 17:07

Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
 
chinezii astia fac replici la tot ... o sa le aduca in "Europa" aici la noi sa le vanda cu "tzetze mii" cum pronunta ei ...


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning