Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/128496-jante-fergat-dunlop-dublate-intoarse.html)

aysmen 19-03-10 17:19

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
1 Attachment(s)
Salut aveti idee ce jante sunt astea?

andi_cimpean 19-03-10 18:23

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aysmen (Post 3200765)
Salut aveti idee ce jante sunt astea?

Da, sunt jante de Renault 18

tuborg 19-03-10 18:25

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3200949)
Da, sunt jante de Renault 18

seamana dar nu rasare...:rolleyes2

kathalin 19-03-10 18:26

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Ma amestec si eu in discutia voastra ,acum sper sa fie utila remarca mea,am vazut pe forum de vanzre niste roti de aro si erau destul de late cel putin mie asa mi-a lasat impresia,avea ceva buza.

sr_cristi 19-03-10 18:33

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by aysmen (Post 3200765)
Salut aveti idee ce jante sunt astea?

:)) asta e de la noi de la remat m-am uitat si eu azi la ea.. pacat ca e doar una

mikkai 19-03-10 19:58

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by sr_cristi (Post 3200974)
:)) asta e de la noi de la remat m-am uitat si eu azi la ea.. pacat ca e doar una

imi trebuie mie. Cat e si cum poate ajunge la mine?

aysmen 20-03-10 12:17

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by sr_cristi (Post 3200974)
:)) asta e de la noi de la remat m-am uitat si eu azi la ea.. pacat ca e doar una

Da la noi la remat am vazut-o ,ai idee cum iti poti da seama daca e dunlop sau fergat?apropo ai cumparat-o tu?

andi_cimpean 23-03-10 20:09

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Am văzut chiar astăzi in Cāmpia Libertăţii (Bucureşti) o Dacia 1300 (sau chiar Renault 12) cu jante Fergat/Dunlop montate.

Avea decāt 3, probabil a patra este īn portbagaj, pe pană.

Am zis că este posibil să fie Renault 12, pentru că are bord de TS.

Eu zic că pentru cine doreşte piese de calitate ar putea să meargă să vorbească cu proprietarul, pentru că maşina se vede că stă de ceva vreme. Este păcat de ea, pentru că se vede că a fost īngrijită pānă la un moment dat.

LKS 28-03-10 10:42

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by aysmen (Post 3202863)
Da la noi la remat am vazut-o ,ai idee cum iti poti da seama daca e dunlop sau fergat?apropo ai cumparat-o tu?

Scrie pe inelul jantei numele, luna/anul, si latimea la Fergat

amce 13-09-10 16:46

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Cumpar niste fergaturi de 4,5 cine mai are?
1, 2 ,3 cate aveti

Rasputin 13-09-10 17:44

Re: Jante Fergat(sau Dunlop) dublate sau intoarse
 
Quote:

Originally Posted by amce (Post 3655466)
Cumpar niste fergaturi de 4,5 cine mai are?
1, 2 ,3 cate aveti

amice posteaza un anunt la bursa.


All times are GMT +2. The time now is 11:25.

- Copyright 2026 4Tuning