Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   caut firma tuning (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/127767-caut-firma-tuning.html)

SoundIdentity 27-06-09 06:56

Re: caut firma tuning
 
Quote:

Originally Posted by adem.sergiu (Post 2391491)
caut o fifra sau cineva sa modifice un a8 din 2000 .se incumeta cineva??

uitete ce raspuns la subiect ai primit de la robi protuning....exact ce ai cerut...tu vrei o grila si un stop???ala nui tuning....:P

TRX 27-06-09 14:20

Re: caut firma tuning
 
:)) Eu cred ca sunt vorbe`n vant :) Sincer, o persoana decisa pe un proiect nu face ce faci tu :)) Sunt sigur ca ai sa primesti oferte peste oferte, si n`ai sa faci nimic.

adem.sergiu 27-06-09 23:40

Re: caut firma tuning
 
ma bucur ptr sinceritatea ta ..dar nu am primit nici un raspun concret si nici un pret.si apropo cu face o persoana hotarata?.decat sa palavragesti aiurea mai bine vino cu o idee

alexcump 01-07-09 12:41

Re: caut firma tuning
 
2 Attachment(s)
O idee - nu o incarca. Pasteaz-o cat mai curata. Niste jenti cum ti-a sugerat cineva mai sus sau incearca ceva cromat, coboara garda la sol, folie pe geamuri, bandouri scoase. Cam asa vad eu un a8 frumos. Si cel gri de la siab este reusit.


bafta


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning