![]() |
Re: caut firma tuning
Quote:
|
Re: caut firma tuning
:)) Eu cred ca sunt vorbe`n vant :) Sincer, o persoana decisa pe un proiect nu face ce faci tu :)) Sunt sigur ca ai sa primesti oferte peste oferte, si n`ai sa faci nimic.
|
Re: caut firma tuning
ma bucur ptr sinceritatea ta ..dar nu am primit nici un raspun concret si nici un pret.si apropo cu face o persoana hotarata?.decat sa palavragesti aiurea mai bine vino cu o idee
|
Re: caut firma tuning
2 Attachment(s)
O idee - nu o incarca. Pasteaz-o cat mai curata. Niste jenti cum ti-a sugerat cineva mai sus sau incearca ceva cromat, coboara garda la sol, folie pe geamuri, bandouri scoase. Cam asa vad eu un a8 frumos. Si cel gri de la siab este reusit.
bafta |
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning