![]() |
Filmul e demential. Masina de asemenea. Respect. Nici eu nu ma omor dupa felul cum arata dar mi-ar place asa ceva indiscutabil.
|
Re: BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
1 Attachment(s)
woooow wooooow wooooow asta da masina.ii tare de tot
|
Re: BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
e tare masinuta da cred ca are probleme la viraje la ditamai mutantul ala si performantele nu sunt asa ametitoare..mai bine un 135i coupe si scoti 400cp din el..
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:03. |
- Copyright 2026 4Tuning