Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Lorinser va participa la Tuner Grand Prix (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/127284-lorinser-participa-tuner-grand-prix.html)

boy_wonder 26-06-09 14:43

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
3 Attachment(s)
Lorinser LV8 - C63 AMG cu steroizi

Lorinser a dezvăluit astăzi noi detalii şi fotografii cu LV8, creaţie cu care tunerul german va participa week-end-ul acesta la competiţia Tuner Grand Prix, ce se desfăşoară în Germania pe Hockenheimring.

Noul Lorinser LV8 are la bază modelul Mercedes C63 AMG însă vine cu o serie de îmbunătăţiri tehnice şi estetice. Puterea motorului V8 a fost mărită până la 500 CP, sedanul german accelerând de la 0 la 100 km/h în doar 4.3 secunde. De asemenea, viteza maximă va fi acum de 320 km/h. Alte modificări includ un nou body kit, noi jante şi o suspensie mai joasă.

ROBERT_88ROB 26-06-09 14:46

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
arata mult mai bine pe negru criminala masina :D

andi_cimpean 26-06-09 14:55

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
arata ok masina...dar parca din ce in ce mai mult se indeparteaza de originile care l-au consacrat...ma refer aici la brandul Mercedes.

pwr_bz 26-06-09 15:11

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Destul de frumos!

al1ca 26-06-09 15:34

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
superrrr..

matiz87 26-06-09 15:56

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
superb... jentile sunt criminale ! nice

D.Y ¬ 26-06-09 17:19

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Mereu când văd " AMG " mă simt aşa ciudat, în sens bun.

Are un băiat în parcarea din spatele blocului meu un C65 de la AMG are motor doar de 6.3:))

YGD-sef 26-06-09 18:15

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
DEMONIC!:twisted:

PaulMIG 26-06-09 19:10

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
kitul este superb, jantele oribile

AndreiKai 26-06-09 19:54

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
e masian perfecta :X :X :X

arata demential >:)

DonnLuca 26-06-09 20:27

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
UUUUUUUUU... 500 cp, 0-100 km/h in 4,3... O NEBUNIE DE MASINA :x

Sp1ky 26-06-09 20:34

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
foarte aratoasa...:X

moartea16 27-06-09 00:48

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
mistoo :X

vladigrec 27-06-09 13:10

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
si eu vreau unu de asta in garaj...

2fast4you 27-06-09 14:03

Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
 
Jantele sunt extraordinare


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning