![]() |
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
poate am fi iertat-o...daca era mai draguta..dar la ce fata de bidon turtit are...numai cu lantul as bate-o
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
o da mai intai tipa care face o mie de mutari sa faca o parcare laterala apoi asta :|
frate lumea se duce de rapa rau :| |
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
„Senzorii mei de parcare n-au dat niciun semn...auditiv” :lol::lol: EPIC FAIL :lol::lol:
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
Mare e gradina cu "soferi"...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning