Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/126927-big-fail-rusoaica-parcarea-land-roverul.html)

andi_cimpean 03-06-09 23:20

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
poate am fi iertat-o...daca era mai draguta..dar la ce fata de bidon turtit are...numai cu lantul as bate-o

moartea16 04-06-09 08:06

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
o da mai intai tipa care face o mie de mutari sa faca o parcare laterala apoi asta :|
frate lumea se duce de rapa rau :|

lucian1985 04-06-09 10:05

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
„Senzorii mei de parcare n-au dat niciun semn...auditiv” :lol::lol: EPIC FAIL :lol::lol:

SaIBoT 06-06-09 10:29

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
Mare e gradina cu "soferi"...


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning