![]() |
Mie mi-a placut mai mult asa!!
Insa banii astia tot nu meritau sa fie dati... |
Re:
Quote:
ca daca ai participat atunci te inteleg...dar daca ai asistat...50.000 lei nu e mult. |
N-am participat k mai rau ma enervam :D
Asa am dat 5o.ooo ca sa ma Kk pe mine de frig, sa ma sui pe singura movila de pamant de pe care se vedea bine (LR, data viitoare sa puneti mai multe...errr...tribune :D ), sa fiu atent la pietrele care cadeau, sa stau 3 ore ca fraierul pana se da startul, sa nu stiu cine si la ce grupa e. Daca intram ceva mai tarziu nu mai plateam intrare...e bine de retinut :D Ah, naspa vremea - poate aveam o parere ceva mai buna daca era mai cald - k naiba e vara... |
lasa bogdane ca nici vara nu-i mai bine curg apele pe tine de cald :P , dar nici asa nu a fost bine , am inghetat.. oricum as fost mai frumos asa cu sistem piramidal , prin eliminare... mie asa mi s-a parut
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning