Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/126524-toyota-mr2-transformata-ferrari-360-spider.html)

Brian 01-06-09 17:24

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
Eu nu i`am inteles niciodata pe astia cu replicile.. intr-adevar este realizata bine.. dar daca nu are sunetul si puterea specifica supermasinilor.. pe degeaba. Mie mi se pare foarte ciudat, sa conduci o masina care arata asa .. si sa ti-o dea un 1.9 tdi in drum spre casa...

UNLORD 01-06-09 17:34

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
E stupid conceptul...

Nomood 01-06-09 17:44

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
Nu e prima si nici ultima din pacate..

https://www.youtube.com/watch?v=890A1PRwS0g

LaiLai 01-06-09 17:55

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
arata binie, motorul lasa de dorit :) ..... se mai foloseste si peugeot 406 :) ...
pe platformei la MR2 de asemenea se face replica si pentru lamborghini murcielago :)

edi2peu 01-06-09 18:00

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
a iesit destul de bine, la parbriz arata cam ciudat si cu 2 turbine s-ar misca mai vioi

edi2peu 01-06-09 18:02

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
Quote:

Originally Posted by LaiLai (Post 2371224)
arata binie, motorul lasa de dorit :) ..... se mai foloseste si peugeot 406 :) ...
pe platformei la MR2 de asemenea se face replica si pentru lamborghini murcielago :)

mr2 se foloseste mai mult pt ca are motorul pe spate

Darius DMS 01-06-09 19:35

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
e superba....pacat de motor si exhaust

RideTheRiddle 01-06-09 19:43

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
e si prin craiova o replica dupa ferrari facuta dintr-o MR2. singura diferenta este ca aia din craiova arata muuuult mai rau, ploua in masina pentru ca plafonul de panza nu mai sta cum trebuie, volanul e dala la 10 lei din targ cu luminite si toate cele, emblemele sunt lipite cu banda dublu adeziva care se vede destul de urat. si cea mai mare problema a ei e proprietarul. un rrom care sustine sus si tare ca el are ferrari.


mie replicile astea mi se par supercar pentru orice buzunar. toata treaba e sa nu pui emblemele de la masina originala si sa fii constient ca nu ai originalul ci doar o replica si e ok. ft reusita masina!

Shelby GT500 67` Eleanor 01-06-09 19:54

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
Quote:

Originally Posted by ovydioo (Post 2370730)
ce mai urmeaza un scuter chinezesc in carene de hayabusa. mare kitsch!!!

iti sustin parerea :D

ESPinoza 01-06-09 19:58

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
pf cate pitzipoance as pacali cu asta :D

nigger 01-06-09 20:22

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
6 Attachment(s)
inca o replica,de data asta ferrari 355 spider....... MR2

matiz87 01-06-09 20:31

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
exteriorul arata ok sa zic asa...dar interiorul da de gol imediat replica...

skyZZo 01-06-09 21:23

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
:lol:
ce oameni

R0b3r71n0 01-06-09 22:14

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
wow ... super tare :) :X

boracash 01-06-09 23:11

Re: Toyota MR2 transformată în Ferrari 360 Spider
 
Foarte frumos exteriorul dar interiorul este jalnic

parerea mea


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning