![]() |
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
Interesant, cred ca asta e cel mai slab stage, au si kit de peste 600 de hp. Jantele in schimb tot nu imi plac...
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
no comment....masina asta e prea buna pt vreun comentariu
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
superb...
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
jantele sunt criminale :shock:
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
cam slabut totusi 13.5 0-200km/h ...
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
Superba, se putea si mai bine la jante ceva mai inovator, oricum e bestiala.
|
Re: G-Power M3 Tornado ne ia pe sus
super:-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:27. |
- Copyright 2026 4Tuning