Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - 3Mi_wrc (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/126165-machete-lucru-3mi_wrc.html)

L4uR 04-06-09 10:00

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
asta e o mare prostie...probabil si tu ai invatat niste chestii din secretele altora...indiferent ca aveau machetele terminate sau nu....treaba ta...mai bine sa nu spui decat sa stai fara sa DIVULGI MARELE SECRET NEMAIPOMENIT,,,,

strada 04-06-09 12:38

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Quote:

Originally Posted by 3Mi_wrc (Post 2378612)
ms ms....

in legatura cu angel eyes-urile nu dezvalui acuma ideea:P:P

Cine imi spune si mie cum sa fac pragurile ce model .....

nu e mare scofala sa faci.iei ledul si ii pui ceva in jumate (poxilina) si apoi ledul va lumina doar pe margine in forma de cerc.Cred ca asa ai procedat si tu .

3Mi_wrc 04-06-09 14:16

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Nu! nu am procedat asa;)

alex09 06-06-09 20:22

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Eu cred ca a folosit vopsea.A pus un punct in centru si gata.

a!3x 18-07-09 11:15

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
ce se mai aude cu masina?Sunt chiar curios!

3Mi_wrc 23-07-09 07:43

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Momentan nimic nu am avut timp de ea

3Mi_wrc 24-07-09 16:53

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
azi am facut o parte din wide body kit:X:X


poze mia pe seara:D

3Mi_wrc 25-07-09 16:37

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
10 Attachment(s)
poze:D:D:D

3Mi_wrc 29-07-09 19:41

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Azi am pus folie pe parbriz !!
Spuneti-mi si mie cum sa fac interiorul ca nu am nici o idee

a!3x 29-07-09 21:24

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
eu ti-as propune ca interiorul sa il faci negru cu rosu.

alynex 29-07-09 21:30

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Umm...daa...exterioru il lasi asa:???:?
Nu faci si tu aripile alea rotunde si aa...egale:???:?
Nu il lasi asa,nu?

3Mi_wrc 29-07-09 21:53

Quote:

Originally Posted by alynex (Post 2521392)
Umm...daa...exterioru il lasi asa:???:?
Nu faci si tu aripile alea rotunde si aa...egale:???:?
Nu il lasi asa,nu?

normal ca nu il las asa mai am mult la el....

Quote:

Originally Posted by a!3x (Post 2521376)
eu ti-as propune ca interiorul sa il faci negru cu rosu.

negru cu rosu zici :???: hmm...... :???::???:

3Mi_wrc 10-08-09 18:27

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
8 Attachment(s)
poze !@!!!!!!!! mai am de lucrat la exetrior umpic si dupa aia ma apuc de instalatia electrica:D

3Mi_wrc 17-08-09 17:02

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
10 Attachment(s)
Lights..:twisted:
mai am agelurile de facut si am terminat cu luminile:D

a!3x 17-08-09 19:31

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
foarte frumos felicitari pentru proiect bravo!!


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning