![]() |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
asta e o mare prostie...probabil si tu ai invatat niste chestii din secretele altora...indiferent ca aveau machetele terminate sau nu....treaba ta...mai bine sa nu spui decat sa stai fara sa DIVULGI MARELE SECRET NEMAIPOMENIT,,,,
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Quote:
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Nu! nu am procedat asa;)
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Eu cred ca a folosit vopsea.A pus un punct in centru si gata.
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
ce se mai aude cu masina?Sunt chiar curios!
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Momentan nimic nu am avut timp de ea
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
azi am facut o parte din wide body kit:X:X
poze mia pe seara:D |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
10 Attachment(s)
poze:D:D:D
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Azi am pus folie pe parbriz !!
Spuneti-mi si mie cum sa fac interiorul ca nu am nici o idee |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
eu ti-as propune ca interiorul sa il faci negru cu rosu.
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Umm...daa...exterioru il lasi asa:???:?
Nu faci si tu aripile alea rotunde si aa...egale:???:? Nu il lasi asa,nu? |
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
8 Attachment(s)
poze !@!!!!!!!! mai am de lucrat la exetrior umpic si dupa aia ma apuc de instalatia electrica:D
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
10 Attachment(s)
Lights..:twisted:
mai am agelurile de facut si am terminat cu luminile:D |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
foarte frumos felicitari pentru proiect bravo!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning