![]() |
Re: Masina lui Mr. Bean.
Cat de tare poate fi masinuta asta, felicitari proprietarului!
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Quote:
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Frumoasa foc masinuta! :D
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Draguta Verzitura:rolleyes2
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Frumoasa masinuta;)
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Si este si nervoasa gagica.:lol:
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
sa va zic ca pentru motorul de 1.3 sunt kituri de tuning si il duci pana undeva la vreo 150cp? :)) sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Pai chiar ca 150 CP i.ar mai fi trebuit,cand ea fuge de rupe pamantul si cu motorul normal.:D
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
ma bucur ca in orasul meu se afla o masinutza asa frumoasa
pana acum nu am vazut'o pe strazi o sa imi faca placere sa o vad zburdand pe micile strazi ale alexandriei |
Re: Masina lui Mr. Bean.
frumoasa masinuta ,bafta la ea!:)
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
super tare masina!!!
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
s-a incercat un top speed cu ea?arata excelent felicitari
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
Nu cred ca o sa vada vreo data asa ceva.:D
Proprietarul e un om cumpatat si tine prea mult la ea. |
Re: Masina lui Mr. Bean.
foarte intretinuta, si trapa aia e foarte tare :))
|
Re: Masina lui Mr. Bean.
merita masinuta ?:x
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:56. |
- Copyright 2026 4Tuning