Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Bmw X5 (e70) (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/12601-noul-bmw-x5-e70.html)

RoSonic 06-02-06 13:58

1 Attachment(s)
:arrow:

fanete 06-02-06 15:21

urit

TheMagicPenguin 07-02-06 12:58

:shock: Aoleo... In poza asta e oribila... Oricum cred ca o sa fie mult mai schimbata... :? Nu stiu c sa zic... Parca nu e aceeasi cu cea din primul set de poze... :?

Quote:

Spatele aduce putin a Cayenne
Si mie mi se pare ca e o mica asemanare...

neXus 07-02-06 14:03

Daca asa iese in varianta finala aia de la BMW il arunca pe geam pe Bangle.

SHOGUN-A8 07-02-06 20:44

Dupa cum se vede arata destul de bine,dar daca ia farurile de la seria 1....iese ceva foarte urat...:(

cipi 08-02-06 12:11

Imposibil sa scoata ceva atat de urat,doar Ssang Yong poate sa faca masini asa de urate,chiar si o restilizare cu o drujba ar imbunatati considerabil aspectul.Daca \"vedetele\" de la BMW nu pot fi ascunse de paparzzi,producatorul a decis sa le \"plimbe\" fara machiaj pana la intrarea pe scena :wink:

dexter_20 25-02-06 20:37

Nemtii astia...nu pot sa-mi dau seama de cum o sa arate.Prea bine le-au camuflat.Daca ma uit mai atent au chiar caroserii de x5 care sunt acum pe piata...

neXus 26-02-06 18:26

Cine stie ce ne rezerva viitorul? Si Serie 1 cabrio a fost camuflat foarte bine. Poate ca X5 va arata bine intr-un final.

Johnny_C 27-02-06 17:10

Quote:

Spatele aduce putin a Cayenne
e adevarat, dar daca va uitati bine si capota lunga si inaltata, cu noua forma masiva, aduce cu masinile americane, gen Escalade si Navigator..
In rest, sa vedem fara cearceafuri cum arata

Zerofast 28-05-06 14:49

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
arata super uitati si un video ...http://www.edmunds.com/insideline/do...ticleId=105424

AleXuTz 28-05-06 18:04

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
2 Attachment(s)
nu este acesta x5-u din 2007?

Scuze daca gresesc!

p3rv3r5ul 29-05-06 09:08

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
adica strambaciunea aia e noul x5 ??

BLinKY 29-05-06 13:22

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
Farurile din fata de la e 90 si spatele gen x3, cam asa nu?

VIPER_GL 29-05-06 20:45

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
Daca e aia care ai arata-o tu in poze atunci da masina....Conceptu ala negru mi se pare chiar urat...Spatele de x3 si cu fata aia turtita...Ala albastru e si mai monstru decat x5 pe care il stim noi...Oricum super jeepu...Astept sa vad rezultatu final:D 8)

AleXuTz 29-05-06 22:05

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
nush asa am vazut p net pozele de x5 din 2007...


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning