Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

AndyNed 07-10-09 00:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Pai la lumina avuta acolo aparatul cere timpi lungi de expunere, asa ca ai nevoie de trepied.

Rares_CRM 10-10-09 11:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Mi-am luat aseara trepiedu, si am mai tras niste poze, mult mai reusite zic eu. Mai multe poze aici :arrow: click.

Rares_CRM 11-10-09 02:34

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Poze din seara asta :D

cRbL 12-10-09 01:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
alta treaba cumetre.
hai ca se poate, keep it up.

shantzu 12-10-09 17:58

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
. :-)

Sonny 14-10-09 09:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase pozele. Dar incearca sa nu le mai inclini atat de mult.

Rares_CRM 14-10-09 23:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 2717440)
Frumoase pozele. Dar incearca sa nu le mai inclini atat de mult.

E si asta un sfat, mersi! :)
Astept de la voi, mai multe sfaturi, si tehnici foto. Eventual, daca puteti sa-mi dati un link, unde as putea gasi niste articole cu Tehnici de fotografiere. Mersi!
Si... restul de poze, le gasiti aici ;)

Rares_CRM 19-10-09 13:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
o poza facuta in weekendu asta, care imi place f mult :D

Most_Wanted 19-10-09 13:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Prea intunecat subiectul , trebuie putin mai luminat macar la fata , o sa dea mai bine , simpatica poza :)

Raptile 20-10-09 19:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E cute tare poza cu fata.

Rares_CRM 26-10-09 19:56

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
Ford FOCUS

toader 26-10-09 20:07

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoasa a 2-a poza felicitari... totusi ai grija la nuantele pozelor... difera destul de mult cand galben cand verde:)

shantzu 26-10-09 20:16

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mie imi place mult poza 5 :)

Rares_CRM 26-10-09 20:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mie sincer, 1 si 5 imi plac cel mai mult. :D
Mersi toader de sfat, am sa incerc sa pastrez pe viitor culoarea si tema efectelor pe poza, la setul de poze. :)

taz.frkz 26-10-09 21:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Pentru mine 1,3,5 sunt super ok , vroiam si eu sa'ti zic ce ti'a zis toader... In rest totu' e foarte ok bravo tine'o tot asa


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning