Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Mistic tuning club botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/125882-mistic-tuning-club-botosani.html)

vLLLad 02-06-09 18:49

Re: Mistic tuning club botosani
 
Eu unul apreciez ideea....propuneti cand ne putem intalni sa vedem despre ce este vorba...numai sa fie prezentza fizica, nu "ca si pe forum" :))
Bafta

maD_angel 02-06-09 19:02

Re: Mistic tuning club botosani
 
Am lamurit problema cu Marian si nu s'a lasat cu sange... :))
In mare parte m'ati inteles gresit.Nu'i nimic , suport consecintele!
Astept cu nerabdare sa vad in ce consta proiectul vostru.
Multa bafta!


Quote:

Originally Posted by danilox (Post 2373980)
. De ce nu ai facut-o tu cu cele 700 de posturi pe acest forum?
Si pe langa asta ,forumul e liber pt toata lumea...chiar de are 1 post sau 900 isi pot da o parere sau o idee atata timp cat are legatura cu masini, tuning , cluburi auto etc. Incercati sa va abtineti sa lasati commentarii numai de dragul de a scrie ceva sau sa atacati o anumita persoana.


Si cand aveam 100 de posturi umblam cu Cezar (HOT) dupa aprobari la primarie (Marian sper ca iti aduci aminte) si nici unu din voi nu se implica.
Zi'mi de cate ori am lipsit cand se facea o asa zisa intalnire in poligon sau in zilele bune la OMV.

BT.04.BMB 02-06-09 19:26

Re: Mistic tuning club botosani
 
cand va hotarati sa ne intalnim e ok ! de preferinta intr-un weekend pe seara....ca sa ne putem intinde la vorba , ca daca e in cursul saptamanii unii din noi mai si muncim...

BT-01-KAW 02-06-09 19:33

Re: Mistic tuning club botosani
 
Pai hai sa stabilim o zi si un loc. Oricum avem nevoie de oameni care sa si faca ceva nu numai pe forum. Pai eu zic ca duminica asta ar fi perfect pt o intalnire.

Yonut21 02-06-09 19:35

Re: Mistic tuning club botosani
 
Propun si eu pentru duminica..
La ce ora ??

BT-01-KAW 02-06-09 19:45

Re: Mistic tuning club botosani
 
Eu propun sa fie undeva la ora 1-2 sa poata veni toata lumea. si oricum pe la 1 se elibereaza poligonul.

danilox 02-06-09 19:55

Re: Mistic tuning club botosani
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 2375231)
Am lamurit problema cu Marian si nu s'a lasat cu sange... :))
In mare parte m'ati inteles gresit.Nu'i nimic , suport consecintele!
Astept cu nerabdare sa vad in ce consta proiectul vostru.
Multa bafta!

Si cand aveam 100 de posturi umblam cu Cezar (HOT) dupa aprobari la primarie (Marian sper ca iti aduci aminte) si nici unu din voi nu se implica.
Zi'mi de cate ori am lipsit cand se facea o asa zisa intalnire in poligon sau in zilele bune la OMV.

Nici eu nu te-am taiat ca sa se lase cu sange...si nu intelege ca am ceva cu tine. As fi reactionat la fel si daca era altul.Ce consecinte ? Ce? ... te ia cineva la bataie? Referitor la plimbatul cu HOT...era cu totul altceva. Stiu povestea si pt ce a fost la primarie , dar nu avea nici o legatura cu infiintarea unui club botosanean.
Am sa incerc si eu cat pot sa imi fac aparitia la vreo intalnire de a voastra. De ceva timp am o noua pasiune in care investesc bani si cea mai mare parte din timpul liber.

siminelsimi 02-06-09 20:07

Re: Mistic tuning club botosani
 
Daca e pentru weekend-ul asta eu sigur nu pot ajunge, inca sunt in iasi... Daca e pentru weekend-ul viitor, i`m in!:D

maD_angel 02-06-09 20:12

Re: Mistic tuning club botosani
 
Quote:

Originally Posted by danilox (Post 2375388)
Nici eu nu te-am taiat ca sa se lase cu sange...si nu intelege ca am ceva cu tine. As fi reactionat la fel si daca era altul.Ce consecinte ? Ce? ... te ia cineva la bataie? Referitor la plimbatul cu HOT...era cu totul altceva. Stiu povestea si pt ce a fost la primarie , dar nu avea nici o legatura cu infiintarea unui club botosanean.
Am sa incerc si eu cat pot sa imi fac aparitia la vreo intalnire de a voastra. De ceva timp am o noua pasiune in care investesc bani si cea mai mare parte din timpul liber.

Sunt multe de discutat...daca reusesc sa ma trezesc duminica la ora aia, ne vedem!

@Simi: nu mergi peste 2 saptamani la ERA?

TEO/// 02-06-09 20:15

Re: Mistic tuning club botosani
 
data si ora ca eu sunt prezent si vreau sa ma implic in ceea ce vrem sa facem!

senderoz 02-06-09 21:55

Re: Mistic tuning club botosani
 
sal baieti .....sunt nou pe aici ...unii ma stiu si cred ca ar trebui facut si la noi un club , ceva frumos....dak ceva eu ma bag .....

siminelsimi 03-06-09 00:59

Re: Mistic tuning club botosani
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 2375436)
Sunt multe de discutat...daca reusesc sa ma trezesc duminica la ora aia, ne vedem!

@Simi: nu mergi peste 2 saptamani la ERA?

Sper mad, nu stiu sigur. Tin un loc pt tine daca merg?

3Xtreme 03-06-09 07:43

Re: Mistic tuning club botosani
 
I'm in pt intalnire si va sustin pentru clubul ce sper ca va reprezenta botosaniul. Sa am si eu un loc asigurat cand o sa am carnet.
P.S.: @maD: Un club nu se face doar din 2 posturi, dar se poate vorbi si in particular ceea ce cred ca au facut daca si-au dat id-urile de mess.
Bafta;)

BT-01-KAW 03-06-09 09:24

Re: Mistic tuning club botosani
 
Duminica la ora 13 in fata poligonului. Acolo va voi spune ce nume de club am hotarat sa punem si ce este de facut in continuare. Cine vrea poate sa vina cine nu e ok. Cu mult respect!!!!!

senderoz 03-06-09 12:25

Re: Mistic tuning club botosani
 
duminica ora 13.....prezent si eu...


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning