![]() |
Re: Mistic tuning club botosani
Eu unul apreciez ideea....propuneti cand ne putem intalni sa vedem despre ce este vorba...numai sa fie prezentza fizica, nu "ca si pe forum" :))
Bafta |
Re: Mistic tuning club botosani
Am lamurit problema cu Marian si nu s'a lasat cu sange... :))
In mare parte m'ati inteles gresit.Nu'i nimic , suport consecintele! Astept cu nerabdare sa vad in ce consta proiectul vostru. Multa bafta! Quote:
Si cand aveam 100 de posturi umblam cu Cezar (HOT) dupa aprobari la primarie (Marian sper ca iti aduci aminte) si nici unu din voi nu se implica. Zi'mi de cate ori am lipsit cand se facea o asa zisa intalnire in poligon sau in zilele bune la OMV. |
Re: Mistic tuning club botosani
cand va hotarati sa ne intalnim e ok ! de preferinta intr-un weekend pe seara....ca sa ne putem intinde la vorba , ca daca e in cursul saptamanii unii din noi mai si muncim...
|
Re: Mistic tuning club botosani
Pai hai sa stabilim o zi si un loc. Oricum avem nevoie de oameni care sa si faca ceva nu numai pe forum. Pai eu zic ca duminica asta ar fi perfect pt o intalnire.
|
Re: Mistic tuning club botosani
Propun si eu pentru duminica..
La ce ora ?? |
Re: Mistic tuning club botosani
Eu propun sa fie undeva la ora 1-2 sa poata veni toata lumea. si oricum pe la 1 se elibereaza poligonul.
|
Re: Mistic tuning club botosani
Quote:
Am sa incerc si eu cat pot sa imi fac aparitia la vreo intalnire de a voastra. De ceva timp am o noua pasiune in care investesc bani si cea mai mare parte din timpul liber. |
Re: Mistic tuning club botosani
Daca e pentru weekend-ul asta eu sigur nu pot ajunge, inca sunt in iasi... Daca e pentru weekend-ul viitor, i`m in!:D
|
Re: Mistic tuning club botosani
Quote:
@Simi: nu mergi peste 2 saptamani la ERA? |
Re: Mistic tuning club botosani
data si ora ca eu sunt prezent si vreau sa ma implic in ceea ce vrem sa facem!
|
Re: Mistic tuning club botosani
sal baieti .....sunt nou pe aici ...unii ma stiu si cred ca ar trebui facut si la noi un club , ceva frumos....dak ceva eu ma bag .....
|
Re: Mistic tuning club botosani
Quote:
|
Re: Mistic tuning club botosani
I'm in pt intalnire si va sustin pentru clubul ce sper ca va reprezenta botosaniul. Sa am si eu un loc asigurat cand o sa am carnet.
P.S.: @maD: Un club nu se face doar din 2 posturi, dar se poate vorbi si in particular ceea ce cred ca au facut daca si-au dat id-urile de mess. Bafta;) |
Re: Mistic tuning club botosani
Duminica la ora 13 in fata poligonului. Acolo va voi spune ce nume de club am hotarat sa punem si ce este de facut in continuare. Cine vrea poate sa vina cine nu e ok. Cu mult respect!!!!!
|
Re: Mistic tuning club botosani
duminica ora 13.....prezent si eu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:17. |
- Copyright 2026 4Tuning