Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/125628-ciudatenie-lemnoasa-4-roti.html)

kiddo 27-05-09 14:10

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
masina ii reusita...... dar cand mergi cu ea scartaie din toate incheieturile

Champion 27-05-09 14:11

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
Multi oameni nebuni in lumea asta. :)

JuST_GiuGiu 27-05-09 14:37

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
chear mi-ar placea o nebunie dasta.Mai ales ca pentru cineva care nu a vazut asa ceva e un mister:D...hmmmm ,dar problema e urmatoarea cat ar costa o masinuta:|

AlexAstra 27-05-09 14:41

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
pt asta iti cumperi un casetofon si pui sunete de la tobele sport....nah..ca sa fie mai realist:)))))

z$olt 27-05-09 15:12

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
Ma doare capul cand vad ce prostii scriu majoritatea. Parca sunteti batuti in cap frate, nu vedeti ca e o macheta? Nu de mers in oras, e doar un bibelou.

RoByNeT 27-05-09 15:21

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
pentru colectionari ... eu zic ca e ceva aparte ... ce nu are toata lumea ... deci e oke d.p.m.d.v. :)

Sp1ky 27-05-09 15:49

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
c panarama =)))

Alex_D12 27-05-09 16:41

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
la accident sar aschii :)))

roska 27-05-09 17:56

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
apreciez munca numai sa scoata curbele a stat o gramada este reusita dar ineficienta arata ca o arbaleta din evul mediu

SV25MBN 27-05-09 18:17

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
Quote:

Originally Posted by D@N_NSL (Post 2355725)
cam ciudata....sa mergi cu aia prin oras la o groapa s-a rupt in doua

Iti dai seama. Daca iei o groapa de pe covor, cand te joci cu ea pe jos sau cum.. ?

Dannyromdan 27-05-09 19:29

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
Quote:

Originally Posted by dem_fuzl (Post 2355826)
ACEASTA MICA OPERA BAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!

e jucarie ... macheta ... cum vreti voi sa ii ziceti ... unde naiba sa mergeti prin oras cu ea?? nu stiti sa cititi 3 randuri? :shock: lool ...

O avea motor ?:D Tot din lemn?:D

G3orgyk08 27-05-09 20:36

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
arta bine.. ptr o masinarie din lemn:D:D

YGD-sef 27-05-09 21:52

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
se rupeeee!:))

acevld 27-05-09 22:28

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
Nu stiam ca SCULPTURILE pot fi scoase la plimbare mai nou...Sau cum ar zice 'jmekerii', pot fi luate la o tura...

Cobra2007 27-05-09 23:45

Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
 
e frumoasa macheta, bravo lui


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning