![]() |
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
masina ii reusita...... dar cand mergi cu ea scartaie din toate incheieturile
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Multi oameni nebuni in lumea asta. :)
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
chear mi-ar placea o nebunie dasta.Mai ales ca pentru cineva care nu a vazut asa ceva e un mister:D...hmmmm ,dar problema e urmatoarea cat ar costa o masinuta:|
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
pt asta iti cumperi un casetofon si pui sunete de la tobele sport....nah..ca sa fie mai realist:)))))
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Ma doare capul cand vad ce prostii scriu majoritatea. Parca sunteti batuti in cap frate, nu vedeti ca e o macheta? Nu de mers in oras, e doar un bibelou.
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
pentru colectionari ... eu zic ca e ceva aparte ... ce nu are toata lumea ... deci e oke d.p.m.d.v. :)
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
c panarama =)))
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
la accident sar aschii :)))
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
apreciez munca numai sa scoata curbele a stat o gramada este reusita dar ineficienta arata ca o arbaleta din evul mediu
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Quote:
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Quote:
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
arta bine.. ptr o masinarie din lemn:D:D
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
se rupeeee!:))
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
Nu stiam ca SCULPTURILE pot fi scoase la plimbare mai nou...Sau cum ar zice 'jmekerii', pot fi luate la o tura...
|
Re: Ciudăţenie lemnoasă... pe 4 roţi!
e frumoasa macheta, bravo lui
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning