![]() |
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte smechera masina, o prinde bine culoarea asta, personal asi fi pus alte jante, dar arata bine si cu astea
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
pur si simplu dementiata! nici vorba de reprosuri
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
UNICAT !!! Negru cu albastru s`au inteles perfect intotdeauna .. Si asa trebuia sa`mi vopsesc masina .. Vreau si eu codul culorii !!! :lol: :lol: :twisted:
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
interior+exterior extraordinare,iar culoarea este mai mult decat reusita
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
daca avea cutie manuala imi placea mai mult :)
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superb bolid... :X:X:X....
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Ce sens are votul? Urata nu ar avea de ce sa fie, ca nu are cine stie ce pus pe ea sau modificat aiurea.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Arata aproape la del de bine cu acel R8 Verde GT3 de la MTM. DAR cum ala mai are si ceva in plus fata de styling... adica: Tuning : Tind sa cred e cel mai fain R8.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superb. Se poate si pe rosu?...
~Nautilus |
Re: Audi R8 "Project Grant"
frumos dar se putea si mai bine.....;)
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Cel mai frumos R8 pe care l-am vazut.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Deci.....culoarea, fratilor....culoarea e mult prea tare :shock:
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Misto culoarea intradevar, referitor la kit, sunt unele si mai reusite...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
just I want it
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
imi place culoarea...jantele sunt dementiale!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:43. |
- Copyright 2026 4Tuning